Zamknij

Matylda Damięcka skomentowała rapowy występ Andrzeja Dudy, Opublikowała wymowną grafikę

Sylwia Wamej
12.05.2020 12:49
Matylda Damięcka
fot. Viphoto/East News

Matylda Damięcka na swoim instagramowym profilu komentuje rzeczywistość za pomocą minimalistycznych, lecz trafnych grafik. Tym razem aktorka odniosła się do występu Andrzeja Dudy w ramach Hot 16 Challenge. Jak aktorka widzi występ Andrzeja Dudy?

Matylda Damięcka skomentowała rapowe wystąpienie Andrzeja Dudy w ramach Hot 16 Challenge

Matylda Damięcka od dłuższego czasu komentuje rzeczywistość za pomocą grafik na Instagramie. Minimalistyczne rysunki Matyldy mają mnóstwo fanów, którzy uważają, że aktorka świetnie komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Tym razem Matylda Damięcka odniosła się do głośnego wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy w ramach Hot 16 Challenge.

"To jest maj, nie pachnie Saska Kępa, może ktoś to gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa" – rapuje prezydent. Matylda Damięcka w odniesieniu do tego, o czym rapuje Duda, napisała na swojej grafice: "To jest maj, pachniała Saskiej Kępą". Aktorka podpisała grafikę "Dudi rapsy".

Internautom grafika spodobała się i pod pracą Matyldy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanom spodobały się też hasztagi, które Matylda opublikowała obok zdjęcia, m.in. "Czym nas jeszcze uraczysz ty mój pluszowy karaluszku".

Hot 16 Challenge. Na czym polega popularna zabawa internetowa?

Warto podkreślić, że Hot 16 Challenge to jedna z najpopularniejszych zabaw internetowych w słusznym celu w ostatnim czasie. Polega na tym, że w ciągu 72 godzin trzeba nagrać swój utwór, który ma co najmniej 16-wersową zwrotkę. Następnie nominuje się do Hot 16 Challenge kolejne osoby. Cel jest szczytny: Zbiórka pieniędzy na wsparcie personelu medycznego w walce z koronawirusem. W wyzwaniu wzięło udział mnóstwo polskich gwiazd, m.in. Dawid Podsiadło, Pezet, Marian Lichtman, Krzysztof  Zalewski, ale również aktorzy, m.in. Andrzej Seweryn oraz politycy: Janusz Korwin Mikke oraz sam prezydent - Andrzej Duda.

Zagłosuj

Śledzisz występy w ramach Hot 16 Challenge?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW