Zamknij

Matylda Damięcka. Jak zmieniła się siostra Mateusza Damięckiego? Zdjęcia kiedyś i dziś

Redakcja
09.05.2018 14:50
Matylda Damięcka
fot. Eastnews

Na imprezie związanej z 14. Festiwalem Zaczarowanej Piosenki pojawiła się dawno niewidziana Matylda Damięcka. Jak zmieniła się młodsza siostra Mateusza Damięckiego?

Matylda Damięcka. Jak zmieniła się siostra Mateusza Damięckiego? Zdjęcia kiedyś i dziś

Matylda Damięcka kojarzona jest przede wszystkim z roli w serialu „Na Wspólnej", w którym wcielała się w rolę niepokornej Karoliny Brzozowskiej, córki Barbary i Andrzeja. Po tym, gdy młoda aktorka zdecydowała się rozstać z produkcją, przez jakiś czas wydawało się, że na dobre zrezygnowała z show-biznesu i skupiła się na bardziej artystycznych, niszowych projektach. W 2010 i 2011 roku zagrała jednak w kilku odcinkach serialu „Na dobre i na złe”, zaś pięć lat później pojawiła się w niewielkiej roli w głośnej „Watasze”. Jak wygląda teraz? Po zwariowanej nastolatce nie ma już śladu… no może oprócz kolorowych włosów.
Warto przypomnieć, że Matylda Damięcka pochodzi z wielopokoleniowej rodziny artystycznej. Jest wnuczką Ireny Górskiej i Dobiesława Damięckiego, córką Joanny Damięckiej i Macieja Damięckiego, siostrą Mateusza Damięckiego, bratanicą Damiana Damięckiego i stryjeczną siostrą Grzegorza Damięckiego.

EN_01318227_0023

RadioZET.pl/SI