Zamknij

Max Hodges przekazał fanom Dody specjalny komunikat. "Najprzystojniejszy facet Dody"

19.07.2021 08:30
Dorota Rabczewska
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Max Hodges i Dorota Rabczewska coraz chętniej pokazują się razem, choć nadal nie potwierdzają, co ich łączy. Wielbiciele Dody już okrzyknęli go jej "najprzystojniejszym chłopakiem". Teraz Amerykanin przekazał fanom piosenkarki specjalny komunikat.

Dorota Rabczewska i Max Hodges są parą? Od kilku dni amerykański muzyk jest domniemanym nowym chłopakiem piosenkarki. Fani polskiej artystki są coraz bardziej przekonani, że ich wspólne zdjęcia w sieci, a także spotkania w różnych miejscach (niedawno pokazali się razem na warszawskiej Starówce) nie mogą być przypadkiem. Pierwsze pogłoski o przystojnym amerykańskim artyście i jego związku z Dodą pojawiły się jesienią ubiegłego roku, kiedy jeszcze Rabczewska oficjalnie trwała w szczęśliwym małżeństwie z Emilem Stępniem. Teraz, kiedy ogłosiła, że czeka ją rozwód, zdaje się, że nie ma już nic do ukrycia.

Zobacz także: Doda spotyka się z amerykańskim muzykiem? Niedawno ogłaszała rozwód. Fani mają kolejne dowody

Max Hodges ma specjalny komunikat dla fanów Dody

Niedawno na Instagramie Rabczewskiej pojawiło się zdjęcie z Hodgesem z warszawskiego Starego Miasta, a teraz można było zobaczyć kolejne, na którym Doda stoi z Amerykaninem bok w bok, a on zarzuca jej rękę na szyję. Podobne materiały cały czas pojawiają się także w socjal mediach muzyka. Pod jego postami wciąż przybywa komentarzy od fanów Doroty, w których apelują o to, by troszczył się o ich idolkę. Nie brak też gratulacji i komplementów, że Doda i Hodges świetnie do siebie pasują. Tym razem amerykański muzyk na Instagramie opublikował materiał z przesłaniem dla fanów Rabczewskiej. W czerwonej koszulce z białym orłem mówi łamaną polszczyzną: "Królowa jest tylko jedna".

Wielu fanów z entuzjazmem zareagowało na taki komunikat. Z pewnością jest zasługą i pozdrowieniem od Dody, która daje znać, że nadal jest razem z Maxem. Zdaniem niektórych, filmik został nagrany właśnie w domu Dody. Fani już nazywają go najprzystojniejszym jak dotąd chłopakiem polskiej artystki.

"Najprzystojniejszy jak dotychczas facet Dody, z wyglądu pasują do siebie idealnie, jakby dla siebie stworzeni! Szczęścia, niech się darzy!" - głosi jeden z komentarzy. "Marcus Schenkenberg & Slash in one / w jednym, tylko nieco młodszy. Chyba to, co Doda lubi najbardziej" - pisze inny internauta.