Zamknij

Mąż Dominiki Gwit też walczył z otyłością. Jemu się udało

Redakcja
21.08.2018 13:16
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski
fot. Instagram

Dominika Gwit wzbudza wiele kontrowersji. Jest krytykowana za promowanie otyłości. Wiele osób nie rozumie, jak może czuć się dobrze w swoim ciele nawet pomimo otyłości. Okazuje się, że dużym wsparciem jest dla niej mąż, który też kiedyś walczył z nadwagą.

Już kilka tygodni temu Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski zostali małżeństwem. Od tamtej pory cieszą się czasem spędzanym wspólnie już jako małżonkowie. Właśnie przebywają w podróży poślubnej, a zdjęciami z niej chwalą się w sieci. Pod fotkami Dominiki Gwit pojawia się coraz więcej hejtu i komentarzy odnoszących się do jej sylwetki. Internauci zarzucają jej, że po ślubie przytyła jeszcze bardziej, i przekonują, że to Dunaszewski namawia żonę na to, by jadła jeszcze więcej i nabierała kilogramów.

Wielu komentujących nie jest w stanie uwierzyć w to, że Dunaszewski może po prostu normalnie akceptować wygląd swojej partnerki i obecnie żony. Wynika to z jego przeszłości. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że także Dunaszewski zmagał się z otyłością. Schudł aż 50 kilo, co pomogło mu pokonać depresję i zmienić swoje życie. Dominice się to nie udało i po spektakularnej metamorfozie znów przytyła. Na szczęście Dunaszewski, który przechodził podobne problemy, dobrze to rozumie i nie oczekuje od Dominiki, że będzie próbowała schudnąć.

W niedawnym wspólnym wywiadzie dla magazynu „Gala” Dominika stwierdziła, że dzięki Wojtkowi czuje się seksowna.

— Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą, niezależnie od tego, czy przed chwilą wstałaś i masz na głowie kołtun, czy wieczorem idziesz w eleganckiej sukni na bal. Uważam, że gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, co przez ostatnie lata – dramatycznej walki z nadwagą, która, jak wiele razy wcześniej, skończyła się efektem jojo, zmiany sposobu myślenia o sobie  i swoim ciele – pewnie nasz związek by się nie udał — powiedziała.

RadioZET.pl/SA