Zamknij

Mąż Gessler specjalnie dla niej zrobił sobie dziwny tatuaż

Redakcja
14.09.2017 12:06
Mąż Lary Gessler
fot. Instagram

Kilka tygodni temu na jaw wyszło, że córka Magdy Gessler - Lara, wyszła za mąż. Ceremonia miała być tajemnicą, jednak nie do końca udało się jej dotrzymać.

Lara Gessler i jej mąż - Paweł Rucz - pobrali się kilka tygodni temu w wiosce pod Warszawą. Okazuje się, że poza cywilnym ślubem, połączył ich także tatuaż. Rucz pochwalił się na Facebooku, że wykonał sobie pierwszy malunek na ciele. Jak zdradził, ma on podkreślić bliską relację z żoną. Na tatuażu widać motyw roślinny, trójkąty, oraz... łyżeczkę.

Zagłosuj

Tatuaże jako symbol związku są dla mnie:

Liczba głosów:

Jak się okazuje, tatuaż męża Lary Gessler ma być nawiązaniem do tatuażu jego żony. Tym, którzy nie wiedzą, przypominamy, że Lara ma na plecach wytatuowany nóż, widelec i serwetkę. Jak kiedyś przyznała, jest to tatuaż, którego nigdy nie będzie żałować, bo jest to dla niej historia rodzinna. "Na tym tatuażu jest duża część moich historii rodzinnych. Nóż i widelec są z kompletu rodzinnego, z czasów gdy rodzice byli razem i było miło, a pod nimi jest serwetka Fukiera. Nieważne, że tatuaż jest na plecach, ważna jest świadomość, że mam to przy sobie - mówiła.

Rucz wyjaśnił - uprzedzając pytania - że łyżeczka jest analogią do tatuażu żony, a cały rysunek z ukrytymi na nim symbolami, opowiada o tym, że Lara jest dla niego inspiracją i fundamentem wewnętrznej przemiany.

No, no - jest w tym sens.

Świeżo upieczonym małżonkom gratulujemy!

RadioZET.pl/SA