Zamknij

Mąż księżniczki Eugenii przyłapany podczas zabawy na jachcie. Towarzyszyły mu trzy kobiety

03.08.2021 17:05
Księżniczka Eugenia
fot. Rex Features/East News

Mąż księżniczki Eugenii został przyłapany w dwuznacznej sytuacji. Jack Brooksbank zwrócił uwagę paparazzi podczas zabawy na jachcie. Mężowi wnuczki królowej Elżbiety II towarzyszyły trzy kobiety. Brytyjska prasa mówi o skandalu.

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank są małżeństwem od 12 października 2018 roku. Głośny ślub pary odbył się w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Windsor i był szeroko komentowany w mediach na całym świecie. Niedawno na świat przyszło pierwsze dziecko Eugenii i Jacka. Wnuczka królowej Elżbiety II urodziła w 9 lutego 2021 roku syna, który otrzymał imiona August Filip Hawke.

Do tej pory księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank uważani byli za jedno z bardziej udanych i szczęśliwych małżeństw w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ostatnie doniesienia na temat męża księżniczki zaburzyły ten obrazek. Paparazzi przyłapali Jacka podczas zabawy na jachcie. Mężczyzna zabawiał się z trzema kobietami, z czego jedna opalała się topless. Były to modelki Erica Pelosini, Maria Buccellati i Rachel Zalis, była redaktorka magazynu "Glamour".

Zobacz także:  Kawałek tortu ze ślubu księżnej Diany trafił na aukcję po 40 latach. Cena powala?

Mąż księżniczki Eugenii na jachcie z trzema kobietami

Jak donosi "Daily Mail", mąż księżniczki Eugenii na statku dopełniał obowiązków... zawodowych. Jack Brooksbank jest ambasadorem marki tequila Casamigos, która w ubiegłym tygodniu sponsorowała imprezę charytatywną. Podczas zabawy mąż księżniczki Eugenii miał zadbać o dobre samopoczucie gości. Właśnie dlatego został dostrzeżony na jachcie.

Do zdjęć i doniesień na temat Jacka Brooksbanka odniosła się jego teściowa, a matka Eugenii - Sarah Ferguson. Kobieta stanęła po stronie zięcia.

- Jack jest człowiekiem o wielkiej uczciwości. Jest jedną z moich ulubionych osób. Właściwie nazywam go Jamesem Bondem. Jest po prostu superbohaterem w mojej książce, wspaniałym ojcem, wspaniałym mężem. Historia została sfabrykowana - Jack pracuje jako ambasador Casamigos i wykonywał swoją pracę. Myślę, że to naprawdę ważne, abyśmy wyjaśnili to ze względu na Jacka - wyjaśniła w programie BBC "The One Show".

Na razie ani Eugenia, ani jej mąż nie skomentowali sprawy.