Zamknij

Córka Paula Walkera wzięła ślub. Do ołtarza poprowadził ją Vin Diesel [FOTO]

23.10.2021 15:05
Meadow Walker
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Meadow Walker, córka tragicznie zmarłego Paula Walkera, wzięła ślub z Louisem Thornton-Allanem. 22-latka pochwaliła się zdjęciami z ceremonii. Do ołtarza odprowadził ją przyjaciel ojca, aktor Vin Diesel. 

Meadow Walker jest córką Paula Walkera, aktora znanego z serii filmów "Szybcy i wściekli". Gwiazdor zmarł 30 listopada 2013 na skutek ciężkich urazów odniesionych w wypadku samochodowym.

Meadow ma dziś 22 lata i zajmuje się modelingiem. Prowadzi także profil na Instagramie, gdzie często wraca wspomnieniami do lat spędzonych z ojcem. Oboje byli ze sobą bardzo zżyci. Po rozwodzie rodziców Meadow wolała zamieszkać z Paulem Walkerem, mimo że to matce przyznano prawo do opieki. Po śmierci ojca 22-latka zaangażowała się w działalność charytatywną i założyła fundację Paula Walkera "Reach Out Worldwide", pomagającą ofiarom katastrof naturalnych.

Meadow Walker wzięła ślub. Córka Paula Walkera wyszła za Louisa Thornton-Allana

W ubiegły piątek Meadow Walker poślubiła swojego narzeczonego, aktora Louisa Thornton-Allana. Uroczystość miała skromny charakter, choć nie brakowało gwiazd. Pannę młodą odprowadził do ołtarza Vin Diesel, serdeczny przyjaciel Paula Walkera. Nowożeńcy pozowali do zdjęć w zabytkowym samochodzie. Zdjęcia ze ślubu córki gwiazdora "Szybkich i wściekłych" pojawiły się po ceremonii na Instagramie Meadow.