Zamknij

Media: Wielka podwyżka dla Magdy Gessler. Ile?

Redakcja
11.12.2017 13:31
Magda Gessler
fot. ons.pl

Magda Gessler ma powody do zadowolenia na koniec roku, bo ten nadchodzący będzie dla niej bardzo dobry. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami gwiazda dostała gigantyczną podwyżkę.

Programy telewizyjne z udziałem Magdy Gessler cieszą się ogromną popularnością. Znana restauratorka i znawczyni kuchni przyciąga przed ekrany telewizorów wielotysięczna widownię. Nic dziwnego, że stacja TVN, z którą gwiazda współpracuje od kilku dobrych lat m.in. jako prowadząca "Kuchenne rewolucje", postanowiła ją za to wynagrodzić.

Zobacz także

Jak informuje Super Express duża popularność restauratorki przełoży się w 2018 na równie dużą podwyżkę - a nawet bardzo dużą, bo wynoszącą aż... 600 tysięcy złotych. O takiej sumie większość Polaków może pomarzyć, ale z pewnością i dla przedsiębiorczej Magdy Gessler będzie to spory zastrzyk gotówki.

Co ciekawe, ta kwota wystarczy, by gwiazda zaczęła zarabiać więcej niż sam "Król TVN", czyli Kuba Wojewódzki. Popularny prezenter, informuje Super Express, generuje dla stacji zysk ok. 14 milionów złotych za reklamy emitowane podczas jego programów w jednym sezonie, podczas gdy Magda Gessler blisko dwa razy więcej. Widać władze telewizji uznały, że należy się jej podwyżka.

Zagłosuj

Na co wydałbyś 600 tysięcy złotych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SE/SA