Zamknij

Meghan Markle chce mieć nietypowy poród. Skorzysta z praktyk stosowanych w sekcie

01.06.2021 17:02
Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle już wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Poród żony księcia Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że będzie on dość nietypowy.

Meghan Markle już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Starszy syn księżnej i księcia Sussex doczeka się siostrzyczki - para potwierdziła bowiem, że już w czerwcu powitają na świecie pierwszą córeczkę. Jak informują tabloidy, drugi poród Meghan Markle będzie mocno różnił się od pierwszego. Żona Harry'ego nie chce rodzić w szpitalu - liczy na spokojną atmosferę i ciche wsparcie położnej oraz męża.

- Meghan i Harry czują, że przeszli już wystarczająco dużo w swoim życiu i chcą zacząć od nowa ze swoją córeczką, a to oznacza zapewnienie jej możliwie najspokojniejszego przyjścia na świat. Nie będzie żadnych lekarzy krzyczących do Meghan: "przyj!" - informuje anonimowy rozmówca magazynu "New Idea".

Zobacz także:  Meghan i Harry znienawidzeni przez Brytyjczyków? Powstała petycja w sprawie odebrania im tytułów

Ujawniono plan porodu Meghan Markle. Korzysta z metod scjentologów?

Meghan Markle zdecydowała się na poród domowy. Ten sposób jest coraz bardziej popularny wśród mam, które nie chcą rodzić w szpitalnej sali i wolą spokojną, rodzinną atmosferę. Media zwróciły jednak uwagę na "milczenie" męża oraz położnej. Jest to praktyka stosowana przez wyznawców Kościoła scjentologicznego, z której korzystała m.in. Katie Holmes, gdy była w związku z Tomem Cruisem. Scjentolodzy sądzą, że wszystkie słowa wypowiadane, gdy dziecko przychodzi na świat, mogą mieć na niego zły wpływ.
Myślicie, że Meghan Markle i książę Harry zaczęli żyć zgodnie z zasadami popularnej sekty?