Zamknij

Meghan Markle dostała ostrzeżenie od księcia Williama. Poszło o księżną Kate

14.05.2021 15:52
William i Kate
fot. East News

Meghan Markle dostała ostrzeżenie od Księcia Williama. Poszło o ukochaną żoną Williama - Kate. Brat Harry'ego ma już dość, że Meghan ciągle stawia Kate w negatywnym świetle. Dlatego podobno zdecydował się ostro porozmawiać z Markle.

Meghan Markle miała dostać reprymendę od księcia Williama, który ma już dość tego, że Markle cały czas atakuje jego żonę - ukochaną Kate.

"William i Harry w końcu wszystko sobie wyjaśnią, są braćmi. Ale nawyk Meghan do malowania obrazu Kate, który nie poprawia jej wizerunku, jest ogromnym problemem. Wystarczająco złe było to, że Meghan sprawiła, że wywiad z Oprah był wielkim zdewaluowaniem Kate" - czytamy w magazynie Woman’s Day.

Zobacz też: Meghan Markle w zaawansowanej ciąży. Fotoreporterzy przyłapali ją na spacerze z synem [FOTO]

Meghan Markle dostała ostrzeżenie od księcia Williama. Poszło o księżną Kate

Jak się okazuje, Kate wciąż czuje się upokorzona po wywiadzie z Oprah. Żonie Williama bardzo nie podoba się to, że Markle wyprała rodzinne brudy publicznie.

"Kate nadal czuje się upokorzona po wywiadzie z Oprah, ona nienawidzi tego, że Meghan publicznie wyprała brudy, odwracając uwagę od całej dobrej pracy, którą ona i William wykonują w Wielkiej Brytanii" - podkreśla "Woman's Day".

Informator magazynu zdradza, że William miał rozmówić się z Meghan, aby ta zostawiła jego żonę w spokoju. Nie wiadomo jednak, jakie słowa padły z jego ust. 

Zagraniczne media donoszą, że rywalizacja między Kate i Meghan zaczęła się pod koniec 2017 roku. Od tamtego momentu relacje między nimi są napięte, a oliwy do ognia dolała rozmowa z Oprah Winfrey. Teraz między nimi wyszła kolejna rywalizacja. W ubiegłym tygodniu Meghna Markle ogłosiła, że wydaje swoją pierwszą książkę dla dzieci "The Bench", zaledwie na dwa dni przed fotograficznym projektem albumem Kate "Hold Stil".