Zamknij

Meghan i Harry po raz kolejny nie pojawili się na świątecznym przyjęciu u Elżbiety II. Dlaczego?

Sylwia Wamej
12.12.2019 16:25
Meghan Markle i Książę Harry

Meghan Markle i Książę Harry po raz kolejny nie pojawili się na świątecznym przyjęciu, zorganizowanym przez Elżbietę II. Dlaczego?

Meghan Markle i Książę Harry nie pojawili się na przyjęciu świątecznym u Królowej Elżbiety

Meghan Markle i Książę Harry nie zagościli na corocznym świątecznym przyjęciu, zorganizowanym przez Królową Elżbietę II. To już drugi raz, kiedy Meghan i Harry nie pojawili się na imprezie u Królowej Elżbiety w Pałacu Buckingham. Mówi się, że Meghan  nie jest lubiana przez Rodzinę Królewską. Sama Księżna Sussex nie należy do najbardziej pokornych kobiet w Royal Family. Markle kilkakrotnie złamała królewski protokół, a również i teraz nie pojawiła się na uroczystym przyjęciu świątecznym.

Jak się okazuje, powodem nieobecności Księżnej Sussex i jej męża jest wizyta w Stanach Zjednoczonych. Meghan Markle i Książę Harry spędzają przedświąteczny czas razem z synkiem Archiem i mamą Meghan -Dorią Ragland. Mówi się też o tym, że Meghan i Harry rozwijają kontakty z osobistościami, którzy wspierają ich fundację "Sussex Royal Foundation".

Meghan Markle. Do sieci wyciekło jej zdjęcie z pierwszym chłopakiem, Luisem Segurą

Co jakiś czas do sieci dostają się prywatne zdjęcia Meghan Markle, co nie wpływa dobrze na jej reputację. Ostatnio pojawiły się w sieci fotografie, na których Meghan pozuje w towarzystwie obcego mężczyzny i nie jest nim Książę Harry. Zdjęcie pochodzi z czasów, gdy Meghan była nastolatką. Pozuje na nim razem ze swoim pierwszym chłopakiem, Luisem Segurą, z którym wybierała się wtedy na szkolny bal.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW