Zamknij

Meghan Markle i książę Harry. Rodzice royal baby poznali się na randce w ciemno?

Maciej Friedrich
07.05.2019 10:43
Meghan Markle i książę Harry. Rodzice royal baby poznali się na randce w ciemno?
fot. Instagram:@hrhofsussex

Meghan Markle i książę Harry zostali szczęśliwymi rodzicami. Narodziny kolejnego royal baby zelektryzowały cały świat. Jak jednak zaczęła się miłość aktorki i księcia? Okazuje się, że od randki w ciemno. 

Meghan Markle urodziła: ta informacja zelektryzowała w poniedziałek 6 maja cały świat. Długo wyczekiwane dziecko jednej z najbardziej medialnych par brytyjskiej rodziny królewskiej budziło ogromne emocje. Media i wielbiciele monarchii śledzili z wielką uwagą nawet najdrobniejsze strzępki informacji. W końcu siódme w kolejce do tronu royal baby pojawiło się na świecie. 

Meghan i Harry uznawani są za najbardziej postępowe książęce małżeństwo, często stawiające kontakt z poddanymi i swobodę ponad konwenanse i królewski protokół. Historia ich miłości przypomina bajkę lub hollywoodzki film. Szczęśliwi rodzice poznali się bowiem na randce w ciemno.

Jak poznali się Meghan Markle i książę Harry?

Meghan i Harry poznali się w 2016 roku w Toronto. Książę promował igrzyska dla weteranów, a Meghan pracowała na planie serialu „W garniturach”. Traf chciał, że ich wspólna znajoma, która pracowała dla domu mody Ralpha Laurena, ubierała przyszłą księżną na promocję serialu. To właśnie ona namówiła aktorkę na randkę w ciemno z przystojnym mężczyzną, który w dodatku nie ogląda seriali. Meghan zgodziła się i tak zaczęła się wzajemna fascynacja. 

ZOBACZ: Meghan Merkle wybrała matkę chrzestną. To znana piosenkarka

Meghan i Harry
fot. Instagram:@hrhofsussex

– Byłem kompletnie zaskoczony, kiedy wszedłem do tego pokoju i ją ujrzałem – zdradził w wywiadzie dla BBC książę. 

Kiedy Markle dowiedziała się, że jej ukochany jest członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, miała mieszane uczucia. Zdawała sobie sprawę, że amerykańska aktorka po rozwodzie nie jest idealną partią dla księcia. Harry jednak nie miał wątpliwości co do związku, co zdradził dziennikarzom BBC.

– Fakt, że zakochałem się w Meghan tak szybko, był dla mnie jedynie potwierdzeniem, że gwiazdy nam sprzyjały. Wszystko było po prostu idealnie! Ta piękna kobieta po prostu natknęła się na mnie i wpadła do mojego życia, a ja wpadłem do jej.

Dalej sprawy potoczyły się szybko. W listopadzie 2017 roku Harry podarował wybrance własnoręcznie zaprojektowany pierścionek wart około 50 tysięcy funtów. Zaręczyny miały mieć miejsce w Pałacu Kensington podczas wspólnego gotowania. 19 maja 2018 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Już 15 października 2018 zakochani ogłosili, że spodziewają się dziecka. Prawda, że historia jak z bajki Disneya?

Zagłosuj

Czekałeś/aś na narodziny nowego royal baby?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF