Zamknij

Meghan Markle i książę Harry pokłócili się? "Wezwano policję. Szokujące nagranie"

Patrycja Chudolińska
03.06.2020 14:15
Meghan Markle książę Harry
fot. TOBY MELVILLE/ROTA/SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry pokłócili się w swoim domu w Los Angeles? Australijski magazyn donosi, że między małżonkami doszło do awantury, a zmartwieni sąsiedzi ponoć wezwali policję.

Meghan Markle i książę Harry kilka miesięcy temu zrezygnowali z pełnienia ważnych funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Para postanowiła odciąć się od dworu, aby w spokoju wychowywać syna i poświęcić się realizowaniu własnych ambicji zawodowych. Obecnie mieszkają w USA, skąd pochodzi Meghan Markle.

Rodzina wynajęła luksusową willę w Los Angeles. To właśnie tam miało ostatnio dojść do poważnej awantury. Jak donosi australijski magazyn plotkarski "New Idea", kłótnia zaniepokoiła sąsiadów, którzy wezwali na miejsce policję.

Zobacz także:  Meghan Markle doklejona do świątecznej kartki. Twarz Archiego również została przerobiona

Awantura w domu Meghan Markle i księcia Harry'ego? Tabloid informuje o "szokującym nagraniu"

Awantura Meghan Markle i Harry'ego trafiła na okładkę tabloidu. "New Idea" poinformowało, że posiada szokujące nagranie z tego wydarzenia.

- Wybuchowa sprzeczka Meghan i Harry'ego. Wezwano policję. Szokujące nagranie - możemy przeczytać na okładce magazynu.

Harry ponoć bardzo źle zniósł wyprowadzkę z Wielkiej Brytanii. Jak donosi informator gazety, to właśnie dwie różne wizje przyszłości były powodem kłótni małżonków.

- Jest wściekła, że jej powrót do Los Angeles nie był wydarzeniem. Czuje się lekceważona przez branżę. Harry też ją rozczarowuje, ma mu za złe, że przestał się starać i nie podoba mu się życie w Stanach. Bez przerwy chodzi w poszarpanej koszulce polo, co bardzo ją denerwuje. Poślubiła księcia, a nie jakiegoś łachudrę - dodaje informator "New Idea".

Myślicie, że Meghan i Harry faktycznie przechodzą kryzys?

RadioZET.pl/PCh