Zamknij

Meghan Markle i książę Harry spędzą święta z dala od królowej. To wina Meghan?

Maciej Friedrich
24.12.2019 12:28
Meghan Markle i książę Harry spędzą święta z dala od królowej. To wina Meghan?
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry po raz kolejny wywołali kontrowersje. Książęca para postanowiła spędzić święta w Kanadzie, z dala od królowej Elżbiety II. Autorką pomysłu miała być Meghan. Skąd taki pomysł?

Brytyjska rodzina królewska jest uwielbiana na całym świecie, jednak ciężko znaleźć miesiąc, w którym nie doszłoby do skandalu związanego z członkami monarchii. Meghan Markle, która w maju 2019 roku urodziła dziecko, nadal pozostaje czarną owcą rodziny, a zachowanie jej i Harry'ego niejednokrotnie uznawane jest za skandaliczne. Książęca para bardzo luźno traktuje królewski protokół i uchodzi za wyjątkowo nowoczesną. Jej decyzja dotycząca świąt Bożego Narodzenia może wywołać kolejny skandal.

Meghan Markle i książę Harry spędzą święta z dala od królowej Elżbiety II? 

Maeghan Markle i książę Harry tegoroczne Boże Narodzenie spędzą poza dworem. Małżonkowie wybierają się do Kanady, która jest bliska obojgu. Meghan mieszkała tam przez 7 lat. Księżna spędzi święta z mamą, Dorią Ragland. Nie bez znaczenia są jednak wydarzenia, które miały miejsce w ostatnim czasie na brytyjskim dworze.

Nie jest tajemnicą, że Meghan i Harry są skonfliktowani z resztą rodziny, zwłaszcza księciem Williamem. Ich kontakty znacznie się osłabiły, a Markle niejednokrotnie była atakowana w mediach. Książęca para nie pojawiła się także na świątecznym przyjęciu u Elżbiety II

Przypomnijmy, że książę podjął stanowcze kroki dotyczące ochrony swojej żony przed medialnymi atakami. Czyżby za wyjazdem do Kanady kryło się przesłanie do reszty brytyjskiej rodzimy królewskiej? 

RadioZET.pl/se.pl/MF