Zamknij

Meghan Markle i książę Harry wezmą drugi ślub? Mają to zrobić przed kamerami

Maciej Friedrich
01.04.2020 13:51
Meghan Markle i książę Harry wezmą drugi ślub? Mają to zrobić przed kamerami
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry, przez wiele osób uważane za "czarne owce" brytyjskiej rodziny królewskiej, nie przestają zaskakiwać. Według medialnych doniesień książęca para ma pojawić się w reality show,  w którym ponownie przeżyją swoje wesele.

Meghan Markle i książę Harry to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, choć nie dla wszystkich ta rozpoznawalność jest zaletą. Książęca para przez wiele osób nazywana jest "czarnymi owcami", które nadwyrężają nerwy królowej Elżbiety II.

Na początku roku 2020 Meghan i Harry ponownie zaszokowali, decydując się na rezygnację z roli wysokich rangą członków monarchii. Najwyraźniej małżonkowie postanowili w pełni korzystać z wolności. Jak donosi tygodnik "Heat", niedługo obejrzymy ich w nowym reality show.

Meghan Markle i książę Harry wystąpią w reality show?

Na początku 2020 roku Meghan i Harry wydali oficjalne oświadczenie dotyczące ich rezygnacji z funkcji członków rodziny królewskiej.

- Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Ojczyzny i naszych mecenasów. Ta równowaga pozwoli nam wychować naszego syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następny rozdział, w tym uruchomienie naszej nowej organizacji charytatywnej - czytamy.

Według medialnych doniesień książęca para chce podbić rynek telewizyjny. Meghan i Harry mieli podpisać kontrakt z reality show "I do, Redo" który poprowadzi przyjaciółka Markle. W programie ma wystąpić 10 par, które będą miały szans na kolejny ślub i wesele marzeń. Pierwotnie odcinek z udziałem członków rodziny królewskiej planowany miał być na 19 maja, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany producentów show. Czyżby Sussexowie chcieli zostać celebrytami?

Meghan i Harry
fot. Daniel Leal-Olivas/Press Association/East News

RadioZET.pl/MF