Zamknij

Meghan Markle i książę Harry wystąpią w reality show. Podpisali kontrakt z Netfliksem

29.09.2020 16:20
Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry podjęli odważną decyzję. Para niedawno podpisała kontakt z platformą streamingową Netflix. Zostaną twarzami nowego reality show?

Meghan Markle i książę Harry nie zatrzymują się w drodze do kariery. Po tym, jak para zrezygnowała z pełnienia dworskich obowiązków i odcięła się od reszty brytyjskiej rodziny królewskiej, starają się zbudować nowy wizerunek w mediach. Meghan, która już wcześniej znana była jako aktorka z serialu "W garniturach", pragnie powrócić na plan zdjęciowy. Kilka miesięcy temu realizowała się jako narratorka przyrodniczej produkcji Disneya. To jednak dopiero początek jej działań.

Na początku września media ujawniły, że Harry i Meghan podpisali kontrakt z Netfliksem. Współpraca z księciem i księżną Sussex warta jest 112 milionów funtów. Do tej pory nieznane były szczegóły umowy. Teraz wychodzi na jaw, że współpraca z platformą streamingową ma dotyczyć uczestnictwa w reality show.

Zobacz także: Księżniczka Eugenia jest w ciąży. Nowe dziecko w rodzinie królewskiej [FOTO]

Książę Harry i Meghan Markle wystąpią w reality show

Szczegóły na temat reality show ujawnił brytyjski "The Sun". Meghan i Harry w reality show mają opowiedzieć o swojej działalności charytatywnej. Nie wiadomo, czy będą ujawniali szczegóły z życia prywatnego.

- Projekt będzie dotyczył raczej filantropii niż tego, co robią za zamkniętymi drzwiami - podaje dziennik.

Tabloid podkreśla, że będzie to "trudne do zniesienia" dla pozostałych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Inicjatywa z pewnością nie spodoba się królowej Elżbiecie II, która z trudem zniosła odejście Harry'ego i Meghan z brytyjskiego dworu.

Co myślicie o takim pomyśle na reality show? Będziecie oglądać?