Zamknij

Meghan Markle i książę Harry złożyli Kate życzenia. Internauci oburzeni. "Judasze"

Maciej Friedrich
09.01.2020 18:23
Meghan Markle i książę Harry złożyli Kate życzenia. Internauci oburzeni. "Judasze"
fot. Daniel Leal-Olivas/Press Association/East News

Księżna Kate 8 stycznia świętowała swoje urodziny. Życzenie złożyli jej między innymi Maghan Markle i książę Harry. Internauci nie kryli oburzenia ich wpisem. Czyżby zranili księżną w dniu jej święta?

Meghan Markle i książę Harry od dawna uważani są za czarne owce brytyjskiej rodziny królewskiej. Wytyka im się między innymi brak szacunku dla protokołu i zbytnią "nowoczesność". Sama para książęca najwyraźniej również nie czuje się zbyt komfortowo. W szokującym oświadczeniu Meghan i Harry poinformowali, że zamierzają zrezygnować z roli wysokich rangą członków królewskiej rodziny. 

Nie jest tajemnicą, że Maghan Markle i księżna Kate, żona księcia Williama, delikatnie mówiąc, nie pałają do siebie sympatią. Mówi się wręcz o otwartym konflikcie między brytyjskimi damami. W mediach pojawiły się informacje, że to właśnie ze względu na rodzinne niesnaski Meghan i Harry nie chcieli mieszkać w pałacu

Meghan Markle i książę Harry złożyli życzenia księżnej Kate. Internauci oburzeni

Dziś, 9 stycznia, księżna Kate skończyła 38 lat. O jej urodzinach nie zapomniał pałac Kensington, który na swoim profilu na Instagramie opublikował post na cześć jubilatki. Zaroiło się pod nim od serdecznych życzeń. Dla wielu osób ogromnym zdziwieniem był fakt, że życzenia dla Kate zostały opublikowane także ze wspólnego profilu Meghan Markle i księcia Harry'ego. 

Życzymy dziś wszystkiego najlepszego dla księżnej Cambridge! - czytamy w komentarzu. 

Niestety, duża część wielbicieli nie uwierzyła w dobre intencje książęcej pary. Zdaniem internautów życzenia zawierały ukrytą złośliwość. Fani Kate nie szczędzili gorzkich słów. 

- Za mało i za późno, Judasze!

Ależ Wy macie tupet - komentowali oburzeni fani. 

A jakie jest wasze zdanie? Czy życzenia mogły zostać napisane złośliwie?

Zagłosuj

Uważasz, że życzenia Meghan i Harry'ego to złośliwość?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF