Zamknij

Meghan Markle i książę Harry znają płeć drugiego dziecka? Mogą wybrać oryginalne imię

23.02.2021 16:29
Meghan Markle i książę Haryy
fot. Daniel Leal-Olivas/Press Association/East News

Meghan Markle i książę Harry znają płeć drugiego dziecka? Takie informacje pojawiły się w zagranicznych mediach. Co więcej, przewiduje się, że książęca para postawi na oryginalne imiona, niemające wiele wspólnego z tradycjami brytyjskiej rodziny królewskiej.

Brytyjska rodzina królewska niezmiennie wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Wielbiciele monarchii z niecierpliwością czekają na nowe doniesienia z otoczenia królowej Elżbiety II. Bez wątpienia bohaterami ostatniego roku byli Meghan Markle i książę Harry, choć zdaniem wielu osób raczej bohaterami negatywnymi. Książęca para słynęła z dosyć luźnego podejścia do postawy, jakiej wymaga pałac. Ostatecznie zdecydowali się na rezygnację z obowiązków członków monarchii, Harry przeprowadził z Elżbietą II ostateczną rozmowę w tej sprawie.

Nie mniej emocjonująca była informacja o kolejnej ciąży Meghan Markle. Choć książęca para wycofała się z życia publicznego rodziny królewskiej, media zelektryzowała informacja o kolejnym potomku, podobnie jak miliony fanów na całym świecie. Niemal natychmiast pojawiły się spekulacje dotyczące płci i imienia, jakie otrzyma nowe royal baby. Mówiło się między innymi o tym, że Meghan i Harry upamiętnią księżną Dianę właśnie imieniem pociechy. Jednak najnowsze doniesienia mediów podważają tego typu teorie. Co więcej, pojawiły się głosy sugerujące, że książę i jego ukochana znają już płeć drugiego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:  Meghan Markle "obsmarowana" w książce starszej siostry. Wyciekły fragmenty

Meghan Markle i książę Harry wybiorą dla dziecka niecodzienne imię?

Królewska biografka Ingrid Seward twierdzi, że książęca para z pewnością poznała już płeć dziecka, którego przyjścia na świat oczekuje. Co ciekawe, przewiduje także, że Meghan i Harry wybiorą dla pociechy oryginalne imię, nie zwracając uwagi na tradycję nadawania imion królewskich.

- Jestem pewna, że już znają płeć dziecka. To powszechne w Los Angeles. Przypuszczam też, że nie będą czuli się zobowiązani do tego, by użyć któregokolwiek ze standardowych królewskich imion. Imię na pewno będzie niekonwencjonalne - oceniła w rozmowie z "Daily Mail".

Seward podała propozycje imion, jakie jej zdaniem mogą brać pod uwagę przyszli rodzice.

- Mogą sięgnąć po nazwy w stylu wiktoriańskim, które nawiązują do kolorów: Red, czyli Redmond, Blue lub Gray dla chłopca. W przypadku dziewczynki mogą skusić się na kwiatowe skojarzenia: Daisy, Primrose, Violet lub Ivy. Nie sądzę, żeby podążali śladami Gwyneth Paltrow i nazwali swoje dziecko tak jak owoc - stwierdziła.

Meghan i Harry mieszkają obecnie w Stanach Zjednoczonych, jest więc duża szansa, że przyjaciółki księżnej wyprawią jej tradycyjne "baby shower". Spekuluje się, że na imprezie mogłaby pojawić się sama Oprah Winfrey, sąsiadka przyszłej mamy.