Zamknij

Meghan Markle i księżna Kate wyprodukują wspólnie film. To koniec konfliktu? "Są w stałym kontakcie"

17.08.2021 10:55
księżne Meghan i Kate
fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

To koniec konfliktu Meghan Markle i księżnej Kate? Książęce małżonki, które od lat miały za sobą nie przepadać, wspólnie pracują nad filmem dla Netflixa. Miały zakopać wojenny topór i pozostawać w stałym kontakcie. Czy to zwiastun zmian wewnątrz brytyjskiej rodziny królewskiej?

Meghan Markle i Kate Middleton stały się jednymi z najpopularniejszych członkiń  brytyjskiej rodziny królewskiej po tym, jak poślubiły synów księżnej Diany. To jednak chyba jedyny wspólny mianownik ich życia w otoczeniu królowej Elżbiety II. Kate i książę William tworzą zgodne małżeństwo, które zdaje się podążać drogą tradycji i dworskiego protokołu, czego nie można powiedzieć o księciu Harrym i jego żonie. "Czarne owce" monarchii zrezygnowały z oficjalnej funkcji, wyprowadziły do Stanów Zjednoczonych i wywołały medialną burzę. Sussexowie w wywiadzie dla Oprah Winfrey otwarcie zaatakowali rodzinę królewską, zarzucając im między innymi opresyjne podejście, które doprowadziło ich na skraj załamania nerwowego.

Powiedzieć, że stosunki między pałacem a Meghan i Harrym są napięte, to powiedzieć niewiele. Pojawiają się nawet głosy, że książęca para powinna zrzec się tytułów. O wiele wcześniej mówiło się o konflikcie między Markle a księżną Kate. Nie było tajemnicą, że panie, delikatnie rzecz ujmując, za sobą nie przepadają. Problemy miały pojawić się już przed ślubem z Harrym, kiedy to kością niezgody były...sukienki druhen. Obie księżne poczuły się urażone, a stosunki między nimi na długi czas się oziębiły. Wiele osób zastanawiało się, czy kiedyś może dojść do pojednania.

Meghan Markle i księżna Kate się pogodziły? Razem pracują nad filmem Netflixa

Jak informują zagraniczne media, fani Meghan i Kate mają powody do radości. Księżne miały zakopać topór wojenny i zapomnieć o dawnych animozjach na rzecz współpracy. "Us Weekly" poinformowało, że poprawa relacji związana jest ze wspólnym projektem, w jakim biorą udział. Chodzi o film Netflixa, który ma opowiadać o charytatywnej działalności Middleton.

- Meghan i Kate naprawdę świetnie się teraz dogadują i są w stałym kontakcie - informuje tygodnik.

Kto wie, być może księżne rzeczywiście postanowiły zapomnieć o przyszłości i skupić się na jutrze. Możliwe, że ich pojednanie miałoby wpływ na relacje między Williamem i Harrym. Nie pierwszy raz żony wpłynęłyby na swoich sławnych mężów.

Meghan i Kate
fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS