Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Meghan Markle jest w ciąży. Pałac Kensington potwierdza informację

15.10.2018 10:00

Każda informacja o nowym członku rodziny królewskiej wzbudza w Wielkiej Brytanii ogromne emocje. 15 października Brytyjczycy oszaleli z radości po raz kolejny. Pałac Kensington potwierdził, że Meghan Markle spodziewa się dziecka.

Meghan Markle jest w ciąży. Pałac Kensington potwierdza informację fot. Rex Features/East News

Poniedziałek, 15 października z pewnością zostanie bardzo miło zapamiętany przez większość Brytyjczyków. Nie jest bowiem tajemnicą, że brytyjska rodzina królewska jest uwielbiana przez swoich poddanych, a każde ważne wydarzenie odbija się echem po całym kraju. Szczególne zainteresowanie wzbudzają informacje dotyczące narodzin kolejnych członków rodziny. Nie inaczej było i tym razem. Pałac Kensington potwierdził plotki o ciąży Meghan Markle.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się pierwszego dziecka

Spekulacje na temat ciąży księżnej Sussexu pojawiły się zaraz po ceremonii ślubnej. Do tej pory były to jednak plotki. Jednak zdjęcie z ostatniego pobytu małżeństwa w Australii na nowo wywołały burzę. Brytyjczycy jednogłośnie uznali, że na fotografii Meghan zasłania widoczny już ciążowy brzuszek. Medialną burzę dotyczącą kolejnego królewskiego dziecka rozwiał Pałac Kensington. Na oficjalnym profilu na Twitterze pojawił się wpis potwierdzający wspaniałą nowinę. Pierwszy potomek Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku.

RadioZET.pl/MF

Oceń