Zamknij
Meghan Markle
10 Zobacz galerię
fot. CNN/Ferrari Press/East News

Meghan Markle w środę 4 sierpnia 2021 świętowała swoje 40. urodziny. Żona księcia Harry'ego, zanim dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, próbowała swoich sił jako aktorka. Jak dawniej wyglądała? Zobacz w naszej galerii.

Meghan Markle skończyła 40 lat. Jej życie potoczyło się w nietypowy sposób - rozpoczynała karierę w show-biznesie jako aktorka i celebrytka, jednak światową sławę zdobyła po dołączeniu do brytyjskiej rodziny królewskiej. Od 2018 roku jest żoną księcia Harry'ego, z którym doczekała się już dwójki dzieci - starszego syna Archiego i młodszej córki Lilibet Diany.

Meghan Markle kończy 40 lat

Meghan Markle będzie świętować swoje 40. urodziny w otoczeniu najbliższych. Jak przekazują osoby związane z rodziną, "będzie spokojnie, zwłaszcza w obliczu pogarszającej się sytuacji związanej z COVID-19".

- Nie ma planów na wielkie przyjęcie dla księżnej Sussex, która dopiero niedawno urodziła córkę Lilibet. Choć krążyły pogłoski, że Meghan chce urządzić wielką imprezę, korzystając z usług planisty imprez Oprah Winfrey, ostatecznie będzie siedzieć w domu. Szykuje się dość smutny dzień. Być może jakąś niespodziankę przygotuje dla niej Harry. W pobliżu ich domu jest wiele miejsc, w które mógłby ją zabrać wraz z dziećmi - przekazał informator w rozmowie z dziennikarzami.

Meghan Markle wzbudza spore zainteresowanie mediów na całym świecie. Jak bardzo zmieniła się od czasów młodości? Sprawdź archiwalne zdjęcia żony księcia Harry'ego w naszej galerii.

Zobacz także:  Meghan i Harry wracają do Wielkiej Brytanii. Królowa Elżbieta wreszcie pozna malutką prawnuczkę