Zamknij

Meghan Markle napisała poruszający list do ojca: „Przestań mnie prześladować w mediach”

Redakcja
07.02.2019 14:44
Meghan Markle napisała do ojca poruszający list
fot. Instagram.com/ Kensington Royal

Relacjom Meghan Markle i jej ojca daleko do idealnych. Thomas Markle w mediach wypowiadał się bardzo negatywnie o córce. Do brytyjskich mediów wyciekła treść listu, który napisała Meghan. Prosi w nim ojca, aby ten przestał ją prześladować w mediach. Jednocześnie podkreśliła, że bardzo chce naprawić z nim relację.

Meghan Markle w konflikcie ze swoim ojcem

Meghan Markle jest skonfliktowana ze swoim ojcem. Trudno się dziwić, w końcu w ostatnim czasie Thomas Markle dość niepochlebnie wypowiadał się w mediach o swojej córce. Zarzucał jej pogoń za sławą oraz brak opieki i wsparcia z jej strony. Mimo to Meghan zaprosiła go na ślub, jednak ten ignorował zaproszenie. Tłumaczył, że źle się czuje, ale dokładnie w tym samym czasie dość okrutnie wypowiadał się w brytyjskich tabloidach o Meghan. Miał mówić, że „nie ma już córki”.

Meghan Markle napisała poruszający list

Meghan, choć było jej bardzo przykro, postanowiła napisać list do ojca, w którym wytłumaczyła, że chce pojednania, ale prosi, aby ojciec przestał ją oczerniać w mediach. Magazyn „People” miał dotrzeć do listu Markle.

– Tato, jestem załamana, ale kocham cię, mam jednego ojca. Przestań mnie prześladować za pośrednictwem mediów, abyśmy mogli naprawić naszą relację – napisała Meghan.

Warto podkreślić, że list do ojca Meghan napisała w ubiegłym roku. Ponoć jego treść wypłynęła dopiero teraz, aby nieco ocieplić wizerunek ukochanej księcia Harry'ego, który w ostatnim czasie nie był perfekcyjny. Dodatkowo konflikt z ojcem miał negatywnie wpłynąć na wizerunek rodziny królewskiej.

RadioZET.pl/ Plotek.pl/ SW