Zamknij

Meghan Markle nie miała pieniędzy. Imała sie wszystkiego. Zaskakujące szczegóły wychodzą na jaw

15.01.2021 19:09
Meghan Markle
fot. CNN/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i książę Harry wybrali życie w cieniu i rozstali się z brytyjską monarchią. Nowa rzeczywistość daje im więcej swobody, także w informowaniu o tym, jak wygląda ich życie. Teraz na jaw wychodzą zaskakujące szczegóły na temat życia Meghan.

Meghan Markle wzbudza olbrzymie zainteresowanie mediów od pierwszej chwili, kiedy pojawiła się w brytyjskiej monarchii - a nawet jeszcze wcześniej, kiedy tylko zaczęła spotykać się z Harrym. Teraz, kiedy książę i jego żona zdecydowali się odejść z monarchii, mogą pozwolić sobie na znacznie więcej swobody, jednak nadal możliwość spotkania ich lub zobaczenia na żywo jest przez wiele osób traktowane z niedowierzaniem. Ostatnio amerykański aktor, Rob Lowe, który mieszka w sąsiedztwie Harry'ego i Meghan, stwierdził, że spotkać księcia to jak zobaczyć potwora z Loch Ness.

Eks-royalsi stali się bohaterami opublikowanej niedawno książki pod wymownym tytułem: 'Harry i Meghan: Chcemy być wolni", która ukazuje wiele nieznanych dotąd szczegółów z ich życia. Tym, który dla wielu obserwatorów pary jest mocno zaskakujący, jest ten dotyczący życia Meghan sprzed poznania Harry'ego.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry mają problemy finansowe? "To nie zapowiada się dobrze"

Meghan Markle imała się wszystkiego, by zarobić

Jak wynika z książki, Meghan, zanim stała się znana, musiała imać się wielu różnych prac, by móc zarobić na życie. Jej sytuacja finansowa pozostawiała bardzo wiele do życzenia. Dochodziło na przykład do sytuacji, kiedy nie mając środków na naprawdę auta, musiała wchodzić do niego przez bagażnik. Żeby zarobić, Markle była m.in. nianią, zajmowała się też kaligrafią, probowała swoich sił jako statystka i występowała w programie, w którym jej rolą było trzymanie walizki. Któregoś razu zaczepiła się do pracy przy teledysku Tori Amos, ale jej "rola" jest tak krótka, że aż ledwo zauważalna.

"Wystarczy mrugnąć, by ten epizod przegapić, bo Meghan przechodzi obok zamkniętego szklanego pomieszczenia z piosenkarką w środku i tylko mu się przygląda, ale zarobiła sześćset dolarów i w ciągu kilku tygodni wzięła udział w castingu do innej roli - w klipie Shakiry" - cytuje "Plotek".

"Gdy Meghan przyjechała do Londynu, minęło już pięć lat od przeprowadzki do Toronto, gdzie zaczęła występować w serialu "W garniturach", a jej życie w niczym nie przypominało zmagań początkującej aktorki w Los Angeles, która jeździła na castingi zdezelowanym fordem explorerem, tak na marginesie, z braku pieniędzy nie mogła go naprawić, gdy centralny zamek przestał działać (i przez pięć miesięcy wsiadała przez bagażnik)" - można przeczytać w książce.

Jej życie odmieniła dopiero rola w serialu "W garniturach" (choć na koncie miała już epizody m.in. w "Szpitalu miejskim" czy "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), który można było oglądać także w polskiej telewizji.

RadioZET.pl/Plotek/AS