Zamknij

Meghan Markle oczerniona przez brata. Uczestnik "Big Brothera" sugeruje, że księżna jest niewierna?

15.10.2021 13:00
Meghan Markle
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Meghan Markle nie może liczyć na przychylność brata, który postanowił zostać gwiazdorem "Big Brothera". Thomas Markle sugeruje, że księżna nie pozostanie zbyt długo wierna księciu Harry'emu.

Brytyjska rodzina królewska wielokrotnie musiała mierzyć się z plotkami, skandalami i nieprzychylnymi komentarzami. Jednak próżno szukać w ostatnich latach skandalu większego, niż ten, który wywołali Meghan Markle i książę Harry. Małżonkowie od początku byli uznawani za bardzo nowoczesną parę, która niezbyt przejmuje się sztywnym protokołem pałacu. Jednak informacja, że zrzekają się oficjalnej funkcji i wyprowadzają do Stanów Zjednoczonych była dla wielu osób szokiem. Okazało się, że to dopiero początek. Meghan i Harry w wywiadzie dla Oprah Winfrey zaatakowali otoczenie królowej Elżbiety, zarzucając opresyjne traktowanie i presję, która doprowadziła księżną do myśli samobójczych.

Medialny skandal uznany został za niemal wypowiedzenie prywatnej wojny monarchii i wpłynął negatywnie na rodzinne stosunki Harry'ego. Jednak to Meghan w dużej mierze obarczana jest winą za zaistniałą sytuację. Co więcej, księżna nie może liczyć na sympatię nawet ze strony własnej rodziny, która zarzuca jej odcięcie się od przeszłości w momencie, gdy stała się sławna i bogata. Wyjątkiem nie jest przyrodni brat Thomas Markle, który został uczestnikiem najnowszej edycji australijskiego "Big Brothera". Być może po to, by zyskać rozgłos, nie zostawia na księżnej suchej nitki.

Meghan Markle oczerniona przez brata. Thomas Markle zarzuca księżnej niewierność?

Thomas Markle, który sam siebie określa mianem najbardziej znanego brata księżnej, od dłuższego czasu nie szczędzi jej krytyki. Podkreślał, że jego zdaniem książę Harry pożałuje, że wziął ślub z Meghan.

- Powiedziałem księciu Harry’emu, że zrujnuje mu życie. Jest bardzo płytka - oceniał.

Gwiazdor "Big Brothera" nawiązał także do pierwszego małżeństwa przyrodniej siostry z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Para wzięła rozwód po zaledwie dwóch latach i, zdaniem Thomasa, wina leży po stronie Markle. Co więcej, jego zdaniem Harry niedługo podzieli ten sam los, co pierwszy mąż księżnej.

- Facet, którego żoną była za pierwszym razem, wykorzystała go i porzuciła (...) Teraz Harry czeka w kolejce do ścięcia - stwierdził.

Nie wiadomo, czy Markle rzeczywiście aż tak źle myśli o siostrze. Zdaniem wielu osób jego słowa to w dużej mierze sposób na zyskanie popularności i wywołanie kontrowersji. Z pewnością jednak Meghan nie jest zachwycona.