Zamknij

Meghan Markle odważnie oskarża rodzinę królewską. "Aktywny udział w utrwalaniu kłamstw" [WIDEO]

04.03.2021 14:34
Meghan Markle
fot. ITN/Ferrari Press/East News

Meghan Markle oskarża rodzinę królewską o kłamstwa na jej temat? W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź wywiadu książęcej pary u Oprah Winfrey. Żona księcia Harry'ego w mocnych słowach wypowiada się o działaniach Pałacu. Czy to potwierdzenie zimnej wojny między monarchią a niepokornymi "czarnymi owcami"?

Brytyjska rodzina królewska od pokoleń znajduje się na medialnym świeczniku, ciężko zliczyć wszelkie plotki i teorie spiskowe dotyczące otoczenia królowej Elżbiety II oraz samej monarchini. Niezależnie od tego, ile z nich zdementowano, nie da się ukryć, że nie brakuje głośnych wydarzeń, z których nie zawsze królowa i jej bliscy mogą być zadowoleni. Jednym z najgłośniejszych jest bez wątpienia rezygnacja Meghan Markle i księcia Harry'ego z pełnienia roli członków monarchii. Jedna z najbardziej niepokornych par książęcych w historii definitywnie wycofała się z pałacowego życia i zamieszkała w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, zdaniem wielu ekspertów, może być ona zagrożeniem dla wizerunku całej rodziny.

Od wielu miesięcy mówi się o konflikcie Meghan i Harry'ego z rodziną. Królowa Elżbieta miała ostro zareagować na ich kontrowersyjną decyzję, jednak coraz częściej na światło dzienne wyciekają informacje z czasów, gdy książę i księżna mieszkali jeszcze w pałacu Kensington. W mediach pojawiły się informacje o apodyktycznym zachowaniu Meghan, która miała dręczyć pracowników. Prawnicy Markle ostro odpowiedzieli na zarzuty, tymczasem członkowie monarchii mają drżeć z powodu wywiadu, jaki "czarne owce" udzieliły słynnej Oprah Winfrey. Otwarcie mówi się o tajemnicach, które mogą zdradzić i wizerunkowej klęsce, jaką mogą przynieść brytyjskiej monarchii. W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź głośnej rozmowy.

ZOBACZ TAKŻE:  Meghan Markle dręczyła pracowników pałacu? Jest oświadczenie prawników. "To nie przypadek"

Meghan Markle otwarcie oskarża rodzinę królewską? Kolejna zapowiedź wywiadu z Ophra

W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź wywiadu, w którym najwyraźniej Meghan Markle postanowiła rozliczyć się z członkami rodziny królewskiej, którzy mieli być przeciwko jej związkowi z Harrym, a nawet tolerować nieprawdziwe informacje na jej temat, jakie pojawiały się w mediach.

- Nie wiem, jak oni mogą oczekiwać, że po tym wszystkim wciąż będziemy milczeć. Szczególnie że Pałac brał aktywny udział w utrwalaniu kłamstw na nasz temat. Jeżeli idzie za tym także ryzyko utraty pewnych rzeczy, to wiele z nich już bezpowrotnie przepadło - odpowiedziała na pytanie, jak czuje się, wiedząc, że jej słowa na temat monarchii usłyszy cały świat.

Nie jest tajemnicą, że Markle ma wielki żal do Pałacu Buckingham, który nie stawał w jej obronie, kiedy prasa publikowała niepochlebne artykuły. Harry sugerował nawet, że miejsce ma nagonka porównywalna do sytuacji księżnej Diany. Czyżby książęca para miała okazję odgryźć się otoczeniu królowej Elżbiety II?

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry szczerze o opuszczeniu rodziny królewskiej. "To było trudne środowisko, toksyczne"