Zamknij

Meghan Markle pierwszy raz od pół roku pokazała syna. Fani zaskoczeni: "Archie to klon ojca"

Patrycja Chudolińska
07.05.2020 14:07
Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle pierwszy raz od ubiegłego roku pokazała syna. Była księżna uwieczniła na nagraniu, jak czyta książkę z małym Archiem. Fani twierdzą, że chłopiec jest bardzo podobny do ojca.

Meghan Markle nie pełni już obowiązków księżnej. Amerykanka i jej mąż odcięli się od rodziny królewskiej i przeprowadzili do Stanów Zjednoczonych, by tam wychowywać synka. Archie niedawno świętował swoje 1. urodziny. Meghan Markle niezbyt często pokazywała przed kamerami prawnuka królowej Elżbiety II. Pierwszy raz zrobiła to kilka dni po narodzinach, zgodnie z dworską tradycją. Później jednak starała się bardziej dbać o prywatność Archiego.

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle ostatni raz wystąpił z rodzicami w ubiegłym roku przy okazji świąt Bożego Narodzenia. W mediach społecznościowych członków brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiło się urocze, rodzinne zdjęcie przy choince. Od tamtego czasu Archie sporo się jednak zmienił. Po pół roku Meghan Markle postanowiła opublikować nowe nagranie z synem.

Zobacz także: Meghan Markle doklejona do świątecznej kartki. Twarz Archiego również została przerobiona

Meghan Markle pokazała Archiego. Do kogo jest podobny?

Na najnowszym nagraniu widzimy, jak Meghan Markle czyta książkę "Duck! Rabbit!" małemu Archiemu. Prawnuk królowej Elżbiety II wdał się w tatę. Fani zauważają, że ma podobne rysy twarzy i taki sam kolor włosów, jak książę Harry. W internecie nie brakuje porównań, które jeszcze wyraźniej ukazują podobieństwo.

- Archie to mały Harry! Geny nie kłamią.

- Mało przypomina Meghan. To cały Harry.

- Rozróżnienie ich na zdjęciach graniczy z cudem. Archie to klon ojca - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się?

RadioZET.pl/PCh