Zamknij

Meghan Markle pójdzie do ślubu w tiarze księżnej Diany?

Redakcja
20.03.2018 15:12
Meghan Markle
fot. Rupert Hartley/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego już niebawem. Przygotowania trwają na całego. Uwagę mediów przykuwa jednak najbardziej strój przyszłej panny młodej. Okazuje się, że Markle chce założyć do ślubu tiarę księżnej Diany. Co na to Harry?

Ceremonia zaślubin Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się już 19 maja 2018 roku. Trwają wielkie przygotowania, a uwaga panny młodej zwrócona jest przede wszystkim na jej strój. Jak informowały już zagraniczne media, suknia ślubna Meghan Markle może kosztować nawet 2 miliony złotych — 400 tysięcy funtów. To jednak nie jest całkowity koszt ślubnej „stylizacji”, bo do tego dochodzą jeszcze dodatki. Okazuje się, że wybranka Hary'ego wymarzyła sobie, że do ślubu pójdzie w... tiarze, którą w dniu swojego ślubu miała na głowie Lady Di.

Meghan Markle w tiarze księżnej Diany: nietaktowny pomysł przyszłej księżnej?

Nie jest tajemnicą, że Meghan nie była w rodzinie królewskiej uważana za partię odpowiednią dla księcia Harry'ego. Jest rozwódką z kontrowersyjną przeszłością, w dodatku to tzw. niższe sfery. Osoby z otoczenia rodziny królewskiej komentują, że już samo zaakceptowanie jej w roli kandydatki na żonę młodszego z synów Karola było dla niektórych zaskoczeniem. Teraz przyszła żona Harry'ego jeszcze przed ślubem chce założyć tiarę Diany.

Okazuje się, że pomysł ten pojawił się już jakiś czas temu. Obecnie tiara Diany pozostaje pod opieką żony brata Lady Di — Karen. Książę Harry może chcieć pożyczyć przedmiot od ciotki, jednak w grę wchodzi jeszcze inna możliwość. Być może królowa Elżbieta zechce użyczyć Meghan tiary, która należała do królowej matki — tak jak zrobiła w przypadku Kate Middleton. Brytyjskie media spekulują jednak, że to byłby znak, że Markle jest w rodzinie mile widziana — a tego nie wszyscy są pewni...

RadioZET.pl/DailyMail/SA