Zamknij

Meghan Markle przed ślubem pisała SMS-y do makijażysty. Ujawniono treść

Redakcja
05.07.2018 14:40
Meghan Marklie SMS
fot. Instagram

Makijażysta Meghan Markle ujawnił, o czym pisała do niego przed ślubem. Nie zależało jej na ładnym oku czy podkreślonych ustach. Chodziło o coś zupełnie innego.

Kiedy brytyjskie media ujawniły, że przed ślubem Meghan Markle pisała ze swoim makijażystą, wielu komentatorów szukało w tym sensacji. Serwisy informowały, że tak naprawdę nie chodziło o makijaż. Sam Daniel Martin w jednym z programów w amerykańskiej telewizji próbował wokół tematu podkręcać atmosferę. Ostatecznie, kiedy powiedział, o czym tak naprawdę pisał z Meghan, stało się jasne, że nie było w tych SMS-ach nic szokującego — ot, zwykły kontakt klientki i jednocześnie bliskiej osoby. Martin i Markle od lat pozostają w bardzo bliskich relacjach, nic więc dziwnego, że to do niego napisała, kiedy ustalono już datę ślubu z Harrym.

Jak zdradził makijażysta, Meghan napisała bez owijania w bawełnę: „Hej, co robisz 19 maja? Biorę ślub i potrzebuję ciebie” – głosił SMS. Martin przyznał jednak, że w rzeczywistości Markle wcale nie zależało na jakimś szczególnym makijażu.

– Nie chciała mieć ładnego oka ani podkreślonych ust. Meghan chodziło jedynie o wzmocnioną pewność siebie – zdradził.

I to chyba się Martinowi udało. Meghan miała podczas ceremonii ślubnej delikatny, świeży makijaż. Wyglądała promiennie i pewnie siebie.

RadioZET.pl/SA