Zamknij

Meghan Markle przyznała się do kłamstwa. "Byłam taką oszustką"

Patrycja Chudolińska
05.02.2020 14:55
Meghan Markle
fot. PPE/face to face/FaceToFace/REPORTER

Meghan Markle, według doniesień brytyjskiej prasy, ma planować powrót do pracy jako aktorka. Po tym, jak książę Harry i jego małżonka zrezygnowali z pozycji w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a co za tym idzie także ze wsparcia finansowego, para szuka nowego miejsca w świecie. Teraz jednak na jaw wyszedł niechlubny sekret Meghan, który może przeszkodzić jej podczas castingów.

Meghan Markle przyznała się do kłamstwa

Meghan Markle i książę Harry podjęli jakiś czas temu decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Książęca para rezygnuje nie tylko z tytułów i obowiązków dyplomatycznych, ale także ogromnej części otrzymywanych do tej pory pieniędzy. Nic dziwnego, że od jakiegoś czasu głośno mówi się o tym, co planują robić w przyszłości Meghan i Harry.

Amerykanka jeszcze przed poznaniem księcia planowała zostać aktorką. Grała m.in. w popularnym serialu "Suits". Wiele wskazuje na to, że będzie chciała powrócić do tej branży. Okazuje się jednak, że zdobywanie kolejnych ról nie będzie takie łatwe. W sieci coraz większą popularność zdobywa nagranie, na którym Meghan Markle przyznaje się do oszustwa podczas castingów.

Meghan Markle wróci do aktorstwa?

Aktorka wyznała, że kilka lat temu, podczas castingu do jednej z ważnych ról, okłamała kierownika obsady.

- Udawałam, że należę do związku. Chodziło o program pilotażowy dla Century City, programu CVS z 2004 roku. Mówiłam: Oczywiście, że jestem w związku aktorów, absolutnie. A to nie była prawda. Do dzisiaj nikt z nich mnie nie zatrudnił. Byłam taką oszustką - zażartowała Meghan.

Niewinne kłamstwo może obrócić się teraz przeciwko niej. Myślicie że tym razem producenci dadzą jej szansę?

Zagłosuj

Śledzisz życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh