Zamknij

Meghan Markle skłamała u Oprah? Brytyjska modelka oskarża żonę Harry'ego. "Absolutnie nieprawda"

06.07.2021 17:53
Meghan Markle
fot. Vax Live/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i książę Harry swoim wywiadem u Oprah Winfrey dla BBC wywołali olbrzymie poruszenie. Echa ich krytycznych wypowiedzi na temat rodziny królewskiej nie milkną, choć minęło już kilka miesięcy. Właśnie brytyjska modelka rzuciła w stronę Meghan oskarżenie, jakoby ta miała skłamać o tym, co wiedziała na temat Harry'ego, kiedy zaczęli się spotykać. Leilani Dowding twierdzi, że słowa Meghan są "absolutną nieprawdą".

Meghan Markle i książę Harry decydując się na wywiad u Oprah Winfrey musieli wiedzieć, że będzie on komentowany i analizowany jeszcze na długo po jego emisji. I tak rzeczywiście jest. Poza konsekwencjami rodzinnymi, jakie ciągną się za Harrym i kładą cieniem na jego relacji z ojcem, bratem oraz babcią - królową Elżbietą, Sussexowie co chwila są przywoływani w mediach przez osoby, które uważnie prześledziły cały wywiad i doszukują się w nim kłamstw. Tym razem mówienie nieprawdy zarzucono Meghan. Chodzi o to, co powiedziała na temat początków jej znajomości z Harrym.

Jak stwierdziła wtedy Markle, nie wiedziała nic o Harrym i go nie znała. Na temat jego rodziny wiedziała niewiele, przez co niemal przypadkiem rozpoczęła relację z księciem, nie zdając sobie sprawy z jego statusu.

Zobacz także: Kasia Cichopek na seksownym zdjęciu. Fani zachwyceni: "Nowa dziewczyna Bonda"

Meghan Markle kłamała w wywiadzie u Oprah Winfrey?

Leilani Dowding to brytyjska modelka i żona jednego z muzyków grupy "The Cult". W jednej z niedawnych wypowiedzi dla "Daily Express" kobieta stwierdzila, że nie wierzy w słowa Meghan, jakoby nie wiedziała nic o tym, kim jest Harry. Zdaniem Dowding, w dzisiejszych czasach jest niemal normą, że kiedy kogoś się poznaje, to od razu szuka się jego "histroii" w sieci. Modelka jest tego pewna, bo dla niej "googlowanie" potencjalnego partnera, to norma. Tak zresztą było, kiedy zaczęła spotykać się z obecnym chłopakiem, którym jest Billy Duff, gitarzysta "The Cult".

"Wygooglowałam Billy'ego, gdy tylko usłyszałam, że chce mnie zaprosić na randkę. Kojarzyłam go" - zdradziła Dowding i stwierdziła, że nie jest możliwe, by Meghan sama nie czyniła odobnie. "To absolutnie nieprawda. W dzisiejszych czasach wszyscy googlują wszystkich. Po prostu bardzo trudno mi uwierzyć, że Meghan nie szukałaby informacji na temat kogoś, kto jest tak rozpoznawalny" - dodała.