Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Meghan Markle skrytykowana po porodzie. „Mogła się bardziej postarać”

13.05.2019 12:26

Meghan Markle po porodzie została nie tylko zasypana serdecznymi życzeniami, ale również skrytykowana. Zdaniem części internautów zbyt mocno eksponowała wciąż zaokrąglony brzuch.

Meghan Markle skrytykowana po porodzie. „Mogła się bardziej postarać” fot. Xinhua News/East News

Meghan Markle i książę Harry są obecnie najczęściej opisywanymi przez media członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Wszystko za sprawą nowego royal baby, które Meghan urodziła 6 maja. Poród odbył się w jednej z luksusowych londyńskich klinik, a książęca para pokazała dziecko światu zaledwie dwa dni po narodzinach. Oczywiście świeżo upieczeni rodzice zostali dosłowne zasypani gratulacjami i najlepszymi życzeniami. Większość fanów nie kryła również zachwytu nad formą Markle, która po kilku dniach od porodu uśmiechała się i nie kryła radości z tego, że została mamą. Jak zwykle jednak znalazły się także osoby, które nie szczędziły księżnej złośliwych uwag dotyczących jej wyglądu.

Meghan Markle skrytykowana za wygląd po porodzie

Warto zauważyć, że organizm kobiety po porodzie może regenerować się nawet miesiącami. Niektóre mamy muszą bardzo się starać lub wręcz korzystać z pomocy lekarzy, by powrócić do wyglądu sprzed porodu.

Nie inaczej jest w wypadku Meghan Markle. Gdy wraz z mężem i dzieckiem pokazała się światu, pod białą sukienką dało się zauważyć wciąż wyraźnie zaokrąglony brzuch. Choć świeżo po porodzie nie powinno to nikogo dziwić, w sieci pojawiły się negatywne komentarze na temat wyglądu księżnej. „Ale ma brzuch” czy „Wygląda, jakby urodziła bliźnięta” – to tylko niektóre z nich. Pojawiły się wręcz opinie, że Meghan mogła „bardziej się postarać”, planując pokazanie się publicznie.

Meghan Markle po porodzie fot. Xinhua News/East News

ZOBACZ: Jak zmienia się kobieta po porodzie?

Pojawiło się jednak wiele wypowiedzi, w których chwalono księżną za budowanie prawdziwego obrazu ciąży i nieudawanie, że status społeczny czyni ją lepszą od innych mam. Zdaniem części internautów Markle po raz kolejny pokazała, że jest naturalna, prawdziwa i „blisko ludzi”.

Zagłosuj

Co sądzisz o wyglądzie Meghan Markle?

RadioZET.pl/MF

Oceń