Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Meghan Markle udaje ciążę? Internauci przedstawiają dowody

29.01.2019 14:32
xxx zet

Ciąża księżnej Sussexu jest coraz głośniej komentowana w mediach społecznościowych. Wśród internautów pojawiły się głosy, że Meghan Markle udaje, że jest w ciąży. Dowodem na to mają być niektóre zdjęcia, na których widać ciążowe krągłości księżnej.

Meghan Markle udaje ciążę? Internauci przedstawiają dowody fot. Instagram:@hrhofsussex

Brytyjska rodzina królewska od zawsze obserwowana była nie tylko przez Brytyjczyków. W dobie internetu ciężko ukryć swoją prywatność, zwłaszcza gdy należy się do królewskiego rodu. Choć królowa Elżbieta II stara się, by cała rodzina przestrzegała protokołu, dziennikarzom i dociekliwym internautom nie umknie niemal żaden podejrzany szczegół. Na początku roku świat obiegła informacja, że księżna Camilla i książę Karol złożyli papiery rozwodowe, a powodem rozstania mógł być fakt, że książę Karol jest gejem. Teraz pojawiły się podejrzenia, że Meghan Markle, małżonka księcia Harrego, symuluje ciążę.

Księzna Meghan i książę Harry fot. Instagram:@hrhofsussex

Meghan Markle symuluje ciążę?

Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży. Według informacji podanych przez "Hello Magazine", księżna Sussexu ma rodzić na przełomie kwietnia i maja. Okazuje się jednak, że nie wszyscy cieszą się z przyjścia na świat nowego członka rodziny królewskiej. W sieci coraz częściej pojawiają się wypowiedzi sugerujące, że...Meghan tak naprawdę nie spodziewa się dziecka. Księżna ma symulować ciążę, a dziecko książęcej pary urodzić surogatka. Podobna teoria spiskowa powstała w 2017 roku na temat Beyonce. Jednak w wypadku Meghan Markle internauci prezentują, ich zdaniem, twarde dowody.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian została matką. Dziecko urodziła surogatka

Dowodem ma być między innymi nagranie, na którym księżna schyla się, by pogłaskać psa. Zdaniem internautów robi to nadzwyczaj szybko i sprawnie jak na kobietę w tak zaawansowanej ciąży i do tego na szpilkach. Kontrowersje wzbudziło również jedno z niedawno opublikowanych zdjęć. Rzeczywiście, ciążowy brzuszek Meghan nie ma na niej idealnego kształtu, jednak można to zrzucić na karb pofałdowanej sukienki. Wiele osób jednak nie wierzy z takie zbiegi okoliczności i ma pewność, że Markle pod ubraniem nosi poduszkę, która się odkształciła.

Gdyby śmiałe teorie internautów się potwierdziły, z pewnością wywołałoby to ogromny skandal. A wy co sądzicie?

Meghan Markle fot. GEOFF PUGH/AFP/East News
Oceń