Zamknij

Meghan Markle udaje ciążę? Internauci przedstawiają dowody

Redakcja
29.01.2019 14:32
Meghan Markle udaje ciążę? Internauci przedstawiają dowody
fot. Instagram:@hrhofsussex

Ciąża księżnej Sussexu jest coraz głośniej komentowana w mediach społecznościowych. Wśród internautów pojawiły się głosy, że Meghan Markle udaje, że jest w ciąży. Dowodem na to mają być niektóre zdjęcia, na których widać ciążowe krągłości księżnej.

Brytyjska rodzina królewska od zawsze obserwowana była nie tylko przez Brytyjczyków. W dobie internetu ciężko ukryć swoją prywatność, zwłaszcza gdy należy się do królewskiego rodu. Choć królowa Elżbieta II stara się, by cała rodzina przestrzegała protokołu, dziennikarzom i dociekliwym internautom nie umknie niemal żaden podejrzany szczegół. Na początku roku świat obiegła informacja, że księżna Camilla i książę Karol złożyli papiery rozwodowe, a powodem rozstania mógł być fakt, że książę Karol jest gejem. Teraz pojawiły się podejrzenia, że Meghan Markle, małżonka księcia Harrego, symuluje ciążę.

Księzna Meghan i książę Harry
fot. Instagram:@hrhofsussex

Meghan Markle symuluje ciążę?

Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży. Według informacji podanych przez "Hello Magazine", księżna Sussexu ma rodzić na przełomie kwietnia i maja. Okazuje się jednak, że nie wszyscy cieszą się z przyjścia na świat nowego członka rodziny królewskiej. W sieci coraz częściej pojawiają się wypowiedzi sugerujące, że...Meghan tak naprawdę nie spodziewa się dziecka. Księżna ma symulować ciążę, a dziecko książęcej pary urodzić surogatka. Podobna teoria spiskowa powstała w 2017 roku na temat Beyonce. Jednak w wypadku Meghan Markle internauci prezentują, ich zdaniem, twarde dowody.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian została matką. Dziecko urodziła surogatka

Dowodem ma być między innymi nagranie, na którym księżna schyla się, by pogłaskać psa. Zdaniem internautów robi to nadzwyczaj szybko i sprawnie jak na kobietę w tak zaawansowanej ciąży i do tego na szpilkach. Kontrowersje wzbudziło również jedno z niedawno opublikowanych zdjęć. Rzeczywiście, ciążowy brzuszek Meghan nie ma na niej idealnego kształtu, jednak można to zrzucić na karb pofałdowanej sukienki. Wiele osób jednak nie wierzy z takie zbiegi okoliczności i ma pewność, że Markle pod ubraniem nosi poduszkę, która się odkształciła.

Gdyby śmiałe teorie internautów się potwierdziły, z pewnością wywołałoby to ogromny skandal. A wy co sądzicie?

Meghan Markle
fot. GEOFF PUGH/AFP/East News