Zamknij

Meghan Markle uknuła plan, by wyjść za Harry'ego? Ekspert ujawnia, co zrobiła

02.08.2021 21:54
Meghan Markle
fot. JEREMY SELWYN/AFP/East News

Meghan Markle od dawna planowała wyjście za mąż za Harry'ego? Królewski ekspert jest przekonany, że Amerykanka nie mogła wcześniej nie analizować dokładnie wad i zalet małżeństwa z księciem. Co za tym idzie, dobrze się do tego przygotowała.

Meghan Markle od początku swojego związku z księciem Harrym budziła olbrzymie zainteresowanie mediów. Często komentowano jej stroje oraz zachowanie na oficjalnych państwowych wydarzeniach. Brytyjska prasa chętnie tropiła wszelkie wpadki Markle i poszukiwała informacji na jej temat, które mogłyby wywołać skandal. Ale i bez tego Meghan przez wielu fanów rodziny królewskiej traktowana była z dużą rezerwą.

Teraz, kiedy Meghan i Harry usunęli się w cień i nie są już reprezentantami monarchii, zdają się wzbudzać jeszcze większe zainteresowanie, a w brytyjskich mediach co chwila pojawiają się komentarze, które mogą rzucać na Markle nowe światło. Właśnie pojawiła się wypowiedź eksperta rodziny królewskiej, którego zdaniem Meghan od dawna musiała planować ślub z Harrym.

Zobacz także: Meghan i Harry podjęli kontrowersyjną decyzję. Królowa Elżbieta będzie niepocieszona

Meghan Markle od dawna planowała, że wyjdzie za Harry'ego

Ekspert Jonathan Sacerdoti był gościem Sky News, gdzie wyraził przekonanie, że Meghan Markle dobrze wcześniej ślub z Harrym zaplanowała i przemyślała. Jego zdaniem każda osoba, która decyduje się na dołączenie do rodziny królewskiej, musi dobrze przemyśleć zarówno korzyści, jak i wady takiej decyzji. Sacerdoti zauważa, że Markle bardzo lubi rozgłos i chciała być znaną aktorką. Jednak mimo kilku niewielkich ról przez wiele lat nie udało się jej osiągnąć zamierzonego celu. Obrała wtedy inną drogę do sławy.

Jak przekonuje Sacredoti, Markle nie kocha Harry'ego, a związała się z nim, by zyskać popularność. Musiała wcześniej to długo rozważać i zdawała sobie sprawę z tego, jak wielką zmianą w życiu jest wyjście za księcia.

"Poślubiła księcia Harry'ego, a potem jej nazwisko stało się jednym z najbardziej znanych na całym świecie.  Myślę, że to pokazuje jej ambicje i, że długo to planowała. Nie chcę być całkowicie nieromantyczny - może zakochała się w Harrym, może ich związek to także partnerstwo i miłość. Ale myślę, że nie wchodzisz do rodziny królewskiej, nie wiedząc, jak to wpłynie na twoją reputację i rozpoznawalność na arenie międzynarodowej" - powiedział ekspert w Sky News.

Ciekawe, ile może być w tym prawdy.