Zamknij

Meghan Markle urodziła? Jeden z tabloidów ma swoje przypuszczenia

11.05.2021 11:57
Meghan Markle
fot. Vax Live/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i książę Harry niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Para przywita wyczekaną córeczkę. Tymczasem, jak przypuszcza jeden z tabloidów, dziecko pary jest już na świecie. Powodem ma być dłuższa nieobecność Meghan i Harry'ego w ich posiadłości.

Meghan Markle razem z ukochanym księciem  Harrym niebawem już po raz drugi zostaną rodzicami. Niewykluczone, że pociecha pary - wyczekana córeczka jest już na świecie. Jak mieli powiedzieć ich sąsiedzi w rozmowie z tabloidem "New Idea", posiadłość Harry'ego i Meghan w ostatnim czasie świeci pustkami

Zobacz też:  Meghan Markle pod falą krytyki. "Ogromna hipokryzja"

Meghan Markle urodziła? Jeden z tabloidów ma swoje przypuszczenia

Sąsiedzi uważają, że ich nieobecność w Montecito spowodowana jest tym, że para aktualnie przebywa w szpitalu, ciesząc się nowym potomkiem. Swego czasu Meghan często chodziła na spacery z Archiem i ich czworonogiem, jednak nikt od pewnego czasu nie widział ich na ulicach Montecito.

"To takie ekscytujące. Harry też się nie nudzi… Nic nie wskazywało na to, żeby jeździł na rowerze lub schodził z psiakiem na plażę. Wszyscy zakładają, że jest u boku Meghan, bo właśnie po raz drugi został ojcem" - mówi osoba z sąsiedztwa w rozmowie z "New Idea".

Informatorzy tabloidu podkreślają, że Meghan Markle została mamą wcześniej, niż planowała. Kolejnym punktem, świadczącym, że Meghan została mamą, jest jej nieobecność na nagrywaniu koncertu u Global Citizen VAX LIVE w Los Angeles. Nagranie miało odbyć się 2 maja, a Meghan miała poprowadzić charytatywny koncert razem ze swoim ukochanym. Być może sami zainteresowani wkrótce napiszą coś więcej odnośnie powiększenia rodziny.