Zamknij

Meghan Markle urządza baby shower. Impreza za milion dolarów? "Spełni wszystkie swoje zachcianki"

19.05.2021 16:28
Meghan Markle
fot. MICHELE SPATARI/AFP/East News

Meghan Markle oczekuje przyjścia na świat drugiego dziecka. Jak donoszą media, księżna planuje zorganizować baby shower z wyjątkowym, nawet jak na nią, rozmachem. Czy koszt imprezy przekroczy milion dolarów?

Meghan Markle to jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie i bez wątpienia osoba, która ma tyle samo przeciwników, co oddanych fanów. Amerykańska aktorka i aktywistka społeczna znalazła się na ustach wszystkich, gdy w 2018 roku poślubiła brytyjskiego księcia Harry'ego. Rozwódka z filmową przeszłością od początku nie wszystkim przypadła do gustu, wiele osób jednak pokochało księżną za nieco "luźniejszy" sposób bycia. Niestety, małżonkowie okazali się nie pasować do dworu i pojawiły się zgrzyty. Efektem rodzinnych konfliktów była rezygnacja Meghan i Harry'ego z pełnienia oficjalnych funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. W ostatnich miesiącach sprawy nabrały rumieńców, gdy para przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i udzieliła wywiadu dla Oprah Winfery, w którym bardzo niepochlebnie wypowiedziała się o klimacie panującym na dworze Elżbiety II.

Książęca para w 2019 roku została szczęśliwymi rodzicami synka Archiego, a ciążę i poród Meghan obserwował z zainteresowaniem cały świat. Teraz ponownie fani Markle zaciskają kciuki, ponieważ księżna spodziewa się kolejnego potomka. Bardzo długo tuszowała ciążowy brzuszek, nie zdradzając radosnej wiadomości. Wiemy już jednak, że kolejne dziecko Harry'ego ma przyjść na świat latem 2021 roku.

Meghan Markle organizuje baby shower. Wyda na imprezę milion dolarów?

Przed narodzinami małego Archiego Meghan Markle pokazała, że nie ma w planach oszczędzania na imprezie poprzedzającej przyjście na świat jej ukochanego dziecka. Baby shower chłopca odbyło się w Nowym Jorku, do którego księżna przyleciała luksusowym odrzutowcem. Uczestniczki imprezy bawiły się w drogim hotelu, w którym doba za wybrane przez nie pięć sypialni i sześć łazienek oraz widok na Central Park wynosiła około 75 tysięcy dolarów. Wraz ze wszystkimi atrakcjami imprezę wyceniono na 430 tysięcy, a nawet pół miliona dolarów, co wzbudziło niemałe kontrowersje.

Zdaniem zagranicznych mediów, teraz Meghan chce bawić się z jeszcze większym rozmachem. W prasie pojawiła się zawrotna kwota miliona dolarów za wystawną zabawę, w której udział mają wziąć między innymi Oprah, Beyonce i Serena Williams.

- Jest tak szczęśliwa, że może wrócić do swoich korzeni w Los Angeles, zamiast przestrzegać dusznych pałacowych zasad – mówi osoba z wewnątrz – dlatego nie zamierza się hamować. Spełni wszystkie swoje zachcianki i zrealizuje pomysły. Nie liczy kosztów - informuje "Woman's Day".

Bez wątpienia Meghan wie, jak bawić się w iście książęcym stylu.