Zamknij

Meghan Markle w ubraniu z sieciówki. Można je kupić za 70 zł

Redakcja
27.07.2018 14:22
Meghan Markle w ubraniu z sieciówki. Można je kupić za 70 zł
fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Markle, żona księcia Harry'ego, uchodzi w opinii wielu kobiet za ikonę stylu. Jak się jednak okazuje, nie nosi ona wyłącznie drogich strojów od projektantów. W jej stylizacjach można dostrzec ubrania z popularnych sieciówek, na które może pozwolić sobie każdy.

Meghan Markle, żona księcia Harry'ego, przez wiele kobiet uważana jest za ikonę stylu, która kreuje modowe trendy. Kobiety z całego świata obserwują zdjęcia księżnej Sussex i starają się podpatrzeć, jakie kreacje ma na sobie ich idolka. Problem w tym, że Meghan jako członkini rodziny królewskiej może pozwolić sobie na naprawdę kosztowne kreacje od najlepszych światowych projektantów. Furorę zrobiła między innymi jej suknia ślubna. Czy zatem fanki Meghan mogą choć trochę upodobnić się do niej?

Meghan Markle kupuje w zwykłych sklepach?

Meghan zyskała sobie również opinię księżnej, która stara się jak najmocniej zbliżyć do przeciętnych ludzi. Dlatego nie zawsze możemy oglądać ją w wartych fortunę kreacjach. Stosunkowo często stawia na stonowane ubrania, często o wiele tańsze, niż wyobrażają to sobie jej miłośnicy. Tak było na przykład podczas wizyty w stacji radiowej Reprezent Radio-POP Brixton. Dziennikarze modowi odkryli, że czarny sweter, który Meghan miała na sobie tego dnia, pochodził z popularnej brytyjskiej sieciówki Marks & Spencer. Co więcej, ten model dostępny był na wyprzedaży. Jego cena w przeliczeniu wynosiła zatem około 70 złotych. Gdy tylko informacja o tym, że sweter był częścią kreacji księżnej, rozniosła się, fanki księżnej wykupiły wszystkie czarne modele. Jeśli natomiast któraś z pań zadowoli się innym kolorem, swetry wciąż znajdują się w internetowej ofercie sieci.

Meghan Markle miała na sobie sweter Marx & Spencer
fot. Instagram:@kensingtonrolay

To nie jedyny raz, kiedy Meghan Markle pojawia się w ubraniu pochodzącym z popularnego sklepu. Można ją było również zobaczyć w podkoszulku z ekologicznych materiałów, ogólnodostępnego w sklepach sieci Lavender Hill za około 180 złotych. Jak więc widać, warto podglądać stylizację księżnej. Nie są one bowiem niemożliwe do skopiowania.

RadioZET.pl/MF