Zamknij

Meghan Markle wróci do serialu? Za jeden odcinek "The Suits" ma zarobić miliony

Redakcja
08.01.2019 15:30
Meghan Markle wróci do serialu? Za jeden odcinek "The Suits" ma zarobić miliony
fot. Rex Features/East News

Amerykańskie media donoszą, że Meghan Markle, księżna Sussexu, otrzymała propozycję wystąpienia w serialu "The Suits", w którym grała przed ślubem z księciem Harrym. Producenci mieli zaoferować jej za rolę kilka milionów dolarów.

Meghan Markle od 19 maja 2018 roku jest żoną brytyjskiego księcia Harrego. Została tym samym księżną Sussexu, hrabiną Dumbarton i baronessą Kilkeel. Ceremonia transmitowana była na cały świat i wzbudziła ogromne zainteresowanie. 15 października 2018 pałac Kensington potwierdził informację, że Meghan spodziewa się dziecka.

Zanim Markle dołączyła do rodziny królewskiej, doskonale radziła sobie w show-biznesie. Od najmłodszych lat zajmowała się aktorstwem, w 2005 roku zadebiutowała w filmie "Zupełnie jak miłość", pięć lat później pojawiła się u boku Roberta Pattisona w dramacie "Twój na zawsze". Pojawiała się również epizodycznie w serialach "CSI: Zagadki Nowego Jorku" oraz "90210". Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola Rachel Zane w serialu "The Suits" ("W garniturach)". Z obsady odeszła w listopadzie 2017 roku.

ZOBACZ: Meghan Markle wydała książkę. Promowała ją w pałacu

EN_01354312_0023
fot. Rex Features/East News

Meghan Markle ponownie w serialu?

Jak donoszą amerykańskie media, Meghan Markle otrzymała propozycję ponownego zagrania w "The Suits". Nie chodzi jednak o pełnoprawny angaż, ale kilkuminutowy epizod w jednym z odcinków. Grana przez nią bohaterka, podobnie jak księżna, miałaby spodziewać się dziecka. Zdjęcia miały odbywać się w Londynie, a Meghan za udział zainkasowałaby kilka milionów dolarów, które miałaby przekazać na wybraną przez siebie akcję charytatywną.

Propozycja wydaje się kusząca, jednak decyzja z pewnością nie należy wyłącznie do Markle. Nie jest tajemnicą, że kwestie występów publicznych są w dużej mierze zależne od decyzji Królowej Elżbiety II. A ta, według plotek, ma dość łamania przez Meghan protokołu dyplomatycznego rodziny królewskiej.

RadioZET.pl/MF