Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Meghan Markle wróci do serialu? Za jeden odcinek "The Suits" ma zarobić miliony

08.01.2019 15:30

Amerykańskie media donoszą, że Meghan Markle, księżna Sussexu, otrzymała propozycję wystąpienia w serialu "The Suits", w którym grała przed ślubem z księciem Harrym. Producenci mieli zaoferować jej za rolę kilka milionów dolarów.

Meghan Markle wróci do serialu? Za jeden odcinek "The Suits" ma zarobić miliony fot. Rex Features/East News

Meghan Markle od 19 maja 2018 roku jest żoną brytyjskiego księcia Harrego. Została tym samym księżną Sussexu, hrabiną Dumbarton i baronessą Kilkeel. Ceremonia transmitowana była na cały świat i wzbudziła ogromne zainteresowanie. 15 października 2018 pałac Kensington potwierdził informację, że Meghan spodziewa się dziecka.

Zanim Markle dołączyła do rodziny królewskiej, doskonale radziła sobie w show-biznesie. Od najmłodszych lat zajmowała się aktorstwem, w 2005 roku zadebiutowała w filmie "Zupełnie jak miłość", pięć lat później pojawiła się u boku Roberta Pattisona w dramacie "Twój na zawsze". Pojawiała się również epizodycznie w serialach "CSI: Zagadki Nowego Jorku" oraz "90210". Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola Rachel Zane w serialu "The Suits" ("W garniturach)". Z obsady odeszła w listopadzie 2017 roku.

ZOBACZ: Meghan Markle wydała książkę. Promowała ją w pałacu

EN_01354312_0023 fot. Rex Features/East News

Meghan Markle ponownie w serialu?

Jak donoszą amerykańskie media, Meghan Markle otrzymała propozycję ponownego zagrania w "The Suits". Nie chodzi jednak o pełnoprawny angaż, ale kilkuminutowy epizod w jednym z odcinków. Grana przez nią bohaterka, podobnie jak księżna, miałaby spodziewać się dziecka. Zdjęcia miały odbywać się w Londynie, a Meghan za udział zainkasowałaby kilka milionów dolarów, które miałaby przekazać na wybraną przez siebie akcję charytatywną.

Propozycja wydaje się kusząca, jednak decyzja z pewnością nie należy wyłącznie do Markle. Nie jest tajemnicą, że kwestie występów publicznych są w dużej mierze zależne od decyzji Królowej Elżbiety II. A ta, według plotek, ma dość łamania przez Meghan protokołu dyplomatycznego rodziny królewskiej.

RadioZET.pl/MF

Oceń