Zamknij

Meghan Markle wybrała matkę chrzestną. To znana piosenkarka

Maciej Friedrich
29.04.2019 13:49
Meghan Markle wybrała matkę chrzestną. To znana piosenkarka
fot. Instagram:@hrhofsussex

Według zagranicznych mediów Meghan Markle wybrała już matkę chrzestną dla swojego pierwszego dziecka. Księżna Sussex nie zdecydowała się na nikogo z rodziny królewskiej. Będzie nią wokalistka znana z grupy Spice Girls.

Meghan Markle jest obecnie jedną z najważniejszych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Żona księcia Harry'ego i księżna Sussex spodziewa się bowiem pierwszego dziecka, powinna urodzić lada chwila. Jak wiadomo narodziny każdego royal baby wzbudzają w Brytyjczykach ogromne emocje. Pojawiły się nawet spekulacje, że Meghan jest już po porodzie, a małżonkowie trzymają ten fakt w tajemnicy. Według najnowszych informacji podanych przez magazyn "Us Weekly", Markle zdecydowała, kto zostanie matką chrzestną jej potomka.

Meghan Markle wybrała matkę chrzestną

Tradycyjnie rodzicami chrzestnymi nie będą osoby należące do brytyjskiej rodziny królewskiej, ale jej bliscy współpracownicy. Według "Us Weekly" Meghan Markle zdecydowała się powierzyć tę zaszczytną rolę projektantce i byłej wokalistce grupy Spice Girls, Victorii Beckham. Żona Davida Beckhama i księżna mają przyjaźnić się i spędzać razem dużo czasu, co mają potwierdzać ich wspólni znajomi.

Victoria Beckham
fot. Rex Features/East News/EAST NEWS

ZOBACZ: Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w Afryce? Jest komentarz Pałacu Buckingham

- Victoria sądzi, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną i jest na to gotowa. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała. Lubi też mieć bliski kontakt z rodziną królewską, więc byłby to dla niej ogromny zaszczyt. Robi wszystko, by rozpieścić Meghan. Wysyłała jej ubrania, pomagała jej z urządzaniem domu, a teraz to. Jest zachwycona - zdradzają informatorzy magazynu.

Brytyjska rodzina królewska jak dotąd nie potwierdziła prasowych informacji.

RadioZET.pl/MF