Zamknij

Meghan Markle wydała książkę. Promowała ją w Pałacu Kensington

Redakcja
27.09.2018 15:14
Meghan Markle wydała książkę. Promowała ją w Pałacu Kensington
fot. Instagram:@kensingtonroyal

Meghan Markle, żona brytyjskiego księcia Harry'ego, postanowiła po raz pierwszy zorganizować imprezę na terenie Pałacu Kensington. W ten sposób chciała promować książkę, nad którą objęła patronat. Impreza miała charakter charytatywny.

Meghan Markle, żona księcia Harry'ego i księżna Sussexu, niedawno obchodziła urodziny. Impreza nie odbyła się jednak w Pałacu Kensington. Inaczej było w przypadku premiery pierwszej książki wydanej pod jej patronatem. Na terenie pałacu spotkała się z przyjaciółkami ze społeczności The Hubb Community, by opowiedzieć o wydawnictwie i wspólnie gotować. Markle bowiem wydała książkę kucharską, by wspomóc akcję charytatywną.

Meghan Markle wydała książkę na rzecz akcji charytatywnej

Księżna Sussexu objęła patronatem książkę kucharską, w której znalazły się przepisy kobiet, które ucierpiały w pożarze wieżowca w Londynie. 14 czerwca 2017 roku spłonął budynek Grenfell Tower w dzielnicy North Kensington. Zginęły wtedy 72 osoby, a ponad 70 zostało rannych. Dochody ze sprzedaży zostaną przekazane na rzecz pomocy rodzinom ofiar oraz osobom, które ucierpiały w pożarze. Wiele rodzin straciło bowiem nie tylko bliskich, ale i dach nad głową. Dzięki rozgłosowi, jaki zapewniła impreza w Pałacu Kensington, zyski z pewnością znacznie wzrosną. Uczestnicy wyglądali na bardzo zadowolonych, z pewnością nie mogli także narzekać na brak pysznych dań.

Na imprezie pierwszy raz od ślubu Meghan i księcia Harry'ego można było zobaczyć matkę księżnej Sussexu, Dorię Ragland. Do tej pory kobieta nie pojawiała się na oficjalnych uroczystościach. 

RadioZET.pl/gala.pl/MF