Zamknij

Meghan Markle wyróżniona przez Elżbietę II. To będzie historyczny moment

Redakcja
07.06.2018 22:29
Meghan Markle
fot. East News

Meghan Markle otrzymała zaproszenie od Elżbiety II na przejazd słynnym królewskim pociągiem. To ogromne wyróżnienie dla księżnej Sussex – Meghan jako pierwsza przedstawicielka młodych monarchów uda się w podróż zabytkową koleją monarchini.

Jak informują brytyjskie media zajmujące się tematyką królewskiej rodziny, Meghan Markle w towarzystwie Elżbiety II uda się 14 czerwca br. w oficjalną podróż do Cheshire. Księżna Sussex została zaproszona przez monarchinię na przejażdżkę zabytkową koleją. 

Zaproszenie to wywołało ogromne zaskoczenie wśród Brytyjczyków. Media w Wielkiej Brytanii piszą o historycznym wyróżnieniu, jakie spotkało ukochaną księcia Harry'ego. Do tej pory żaden z młodych monarchów nie dostąpił zaszczytu podróży zabytkową koleją Elżbiety II. 

Zobacz także

Brytyjscy dziennikarze spekulują, że Meghan Markle dość szybko wkupiła się w środowisko arystokracji i rodziny królewskiej. Co ważne, amerykańska aktorka i aktywistka społeczna zdobyła sympatię Elżbiety II.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego 

Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się 19 maja br. w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle

W uroczystości wzięło udział około 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej z królową Elżbietą II i jej 96-letnim mężem księciem Filipem na czele, a obserwowały ją dziesiątki tysięcy osób na ulicach Windsoru i miliony przed telewizorami.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dowiedz się więcej: 

RadioZET.pl/DG