Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Meghan Markle wyróżniona przez Elżbietę II. To będzie historyczny moment

07.06.2018 22:29

Meghan Markle otrzymała zaproszenie od Elżbiety II na przejazd słynnym królewskim pociągiem. To ogromne wyróżnienie dla księżnej Sussex – Meghan jako pierwsza przedstawicielka młodych monarchów uda się w podróż zabytkową koleją monarchini.

Meghan Markle fot. East News

Jak informują brytyjskie media zajmujące się tematyką królewskiej rodziny, Meghan Markle w towarzystwie Elżbiety II uda się 14 czerwca br. w oficjalną podróż do Cheshire. Księżna Sussex została zaproszona przez monarchinię na przejażdżkę zabytkową koleją. 

Zaproszenie to wywołało ogromne zaskoczenie wśród Brytyjczyków. Media w Wielkiej Brytanii piszą o historycznym wyróżnieniu, jakie spotkało ukochaną księcia Harry'ego. Do tej pory żaden z młodych monarchów nie dostąpił zaszczytu podróży zabytkową koleją Elżbiety II. 

Brytyjscy dziennikarze spekulują, że Meghan Markle dość szybko wkupiła się w środowisko arystokracji i rodziny królewskiej. Co ważne, amerykańska aktorka i aktywistka społeczna zdobyła sympatię Elżbiety II.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego 

Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się 19 maja br. w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle

W uroczystości wzięło udział około 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej z królową Elżbietą II i jej 96-letnim mężem księciem Filipem na czele, a obserwowały ją dziesiątki tysięcy osób na ulicach Windsoru i miliony przed telewizorami.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego. Dowiedz się więcej: 

RadioZET.pl/DG 

Oceń