Zamknij

Meghan Markle zaliczyła mokrą wpadkę. Wszyscy to zobaczyli [ZDJĘCIA]

Patrycja Chudolińska
08.01.2020 13:30
Meghan Markle
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry powrócili po świętach do Londynu. Księżna podczas spotkania z Wysoką Komisarz Janice Charette z Canada House zaliczyła wstydliwą, mokrą wpadkę.

Meghan Markle i książę Harry w Londynie

Meghan Markle i książę Harry wrócili do obowiązków zawodowych. Ostatnie tygodnie spędzili razem z małym synkiem Archiem w Kanadzie. Para książęca nie świętowała Bożego Narodzenia razem z resztą rodziny królewskiej, co wywołało niemały skandal w brytyjskiej prasie.

Teraz Meghan i Harry wrócili do Londynu, gdzie już spotkali się z Wysoką Komisarz Janice Charette. Rodzina chciała podziękować za ciepłe przyjęcie ich w Kanadzie. Nie wszystko podczas spotkania poszło tak, jak przewidywano. Kreacja księżnej Meghan zrobiła jej nieprzyjemnego psikusa.

Meghan Markle zaliczyła wpadkę

To Meghan Markle zwróciła uwagę wszystkich zebranych, jednak z dość nieprzyjemnego powodu. Winna okazała się... plama potu pod pachą. Członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej zawsze dbają o perfekcyjny wygląd, dlatego mokra wpadka nie mogła pozostać niezauważona.

Sama Meghan albo nie zauważyła problemu, albo idealnie go ignorowała - z jej twarzy nie schodził uśmiech i nie starała się specjalnie ukrywać plamy.

Meghan Markle
fot. Rex Features/East News
Meghan Markle
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/PCh