Zamknij

Meghan Markle zaliczyła pierwszą poważną wpadkę

Redakcja
11.06.2018 12:18
Meghan Markle na urodzinach królowej Elżbiety
fot. Instagram

Meghan Markle, żona księcia Harry'ego, od tygodni jest na świeczniku. Media z całego świata śledzą każdy jej krok i... liczą każde potknięcie. Teraz, kiedy Amerykanka stała się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej, wystarczy jedna pomyłka, by plotkowały o niej tysiące ludzi. Niestety, właśnie celebrytka zaliczyła pierwszą poważną wpadkę.

Meghan Markle jest żoną księcia Harry'ego już kilka tygodni, ale media stale tropią jej potknięcia. Właśnie niedawno księżna dała im pole do krytyki. Podczas uroczystości z okazji 92. urodzin Elżbiety II wystąpiła w nieodpowiedniej kreacji. Co było nieodpowiedniego w jej sukience?

Kreację, w której pojawiła się Markle, zaprojektowała Carolina Herrera. Jak poinformował „The Sun”, księżna wybrała suknię, która odsłaniała ramiona. I właśnie to stało się powodem komentarzy. Żonie Harry'ego zarzucono złamanie protokołu przez zbyt odważną stylizację. Zgodnie z królewską tradycją kobiety nie mogą odsłaniać ramion i eksponować ciała.

Wpadka ta była pretekstem do wytknięcia Markle jej amerykańskiego pochodzenia. Przypomniano, że pochodzi ze średnio zamożnej rodziny i trudno spodziewać się po niej przestrzegania etykiety. Niektórzy zarzucają jej, że zrobiła to celowo, by zwrócić na siebie uwagę. Inni uważają, że po prostu nie ma pojęcia o zasadach, jakie panują w rodzinie królewskiej, ale nie łamie ich celowo.

Specjaliści od czytania z ruchu warg przeanalizowali, o czym przed uroczystością urodzin królowej rozmawiali Meghan i Harry. Książę zapytał żonę o to, jak się czuje. Ona powiedziała, że jest zdenerwowana. Na szczęście wkrótce odbywać się miał przelot samolotów i cała rodzina po prostu patrzyła w niebo, a Markle mogła ukryć stres. Czy nie zdawała sobie sprawy z tego, że każdy jej krok będzie uważnie śledzony?

Warto przypomnieć historię księżnej Diany, która nie umiała poradzić sobie z tak ogromnym zainteresowaniem wokół swojej osoby i czuła się osaczona. Ucieczkę przed wścibskimi paparazzi przypłaciła życiem.

Ciekawe, jak z szumem wokół siebie upora się Meghan Markle.

RadioZET.pl/TheSun/SA