Zamknij

Meghan Markle zatrudniła „ciążową” asystentkę. Będzie ją wspierać podczas porodu

Redakcja
04.02.2019 15:32
Meghan Markle zatrudniła ciążową asystentkę
fot. Instagram/@hrhofsussex

Meghan Markle niedługo przywita na świecie pierwsze dziecko. Wybranka księcia Harry'ego postanowiła zatrudnić profesjonalną pomoc, która wesprze ją psychicznie podczas porodu. Kim jest ciążowa asystentka Meghan Markle?

Meghan Markle zatrudniła ciążową asystentkę

Meghan Markle jest już w zaawansowanej ciąży. Brytyjskie media śledzą każdy krok Markle, a jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom tabloidów, księżna Sussex zatrudniła do pomocy przy  porodzie profesjonalną asystentkę. To właśnie ona ma wspierać Markle podczas tego ważnego dnia, a nie ukochany Harry.

Kim jest ciążowa asystentka Megan Markle?

Pomocą i wsparciem psychicznym oraz emocjonalnym ma być dla Meghan Lauren Mishcon. Ma 40 lat, trojkę dzieci i jest zamężna z Oliverem Mishconem, którego dziadek kierował kancelarią adwokacką Mishcon de Reya, zajmującą się m.in. rozwodem księżnej Diany i księcia Karola. Według „US Weekly” Meghan bardzo zależało na tym, żeby towarzyszyła jej osoba, która potrzyma ją za rękę, wesprze psychicznie, ale też sama jest matką.

Do zadań „ciążowej asystentki” oprócz wsparcia psychicznego będzie należeć m.in. robienie masażu pomagającego złagodzić dolegliwości fizyczne. Mówi się, że obie kobiety mają już za sobą pierwsze spotkania odbywające się w pałacu Kensington oraz w domu Oxfordshire. Profesjonalna doula pomaga też  księciu Harry'emu. Instruuje go, jak przed porodem ma pomagać żonie. Ponoć korzystanie z ciążowej asystentki to taki pierwszy przypadek w rodzinie królewskiej.

Zobacz także

Radio ZET.pl/ Plotek.pl/ Fakt.pl/ SW