Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Meghan Markle zdradziła szczegóły ciąży. Wiadomo, kiedy urodzi się kolejne royal baby

15.01.2019 10:58

Świat niecierpliwie czeka na każdą informację o kolejnym royal baby. Na szczęście Meghan Markle postanowiła zdradzić kilka  informacji dotyczących ciąży i planowanego porodu. Nowy członek brytyjskiej rodziny królewskiej przyjdzie na świat niedługo.

Meghan Markle zdradziła szczegóły ciąży. Wiadomo, kiedy urodzi się kolejne royal baby fot. PPE/Nieboer/SIPA/SIPA/East News

Brytyjska rodzina królewska nieustannie znajduje się pod medialną obserwacją. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnim czasie daje ku temu wiele powodów. Media coraz częściej komentują rzekomy rozwód księżnej Camilli i księcia Karola, sugerując między innymi, że następca tronu jest gejem. Dużo mówi się również o najbardziej nowoczesnej parze dworu, czyli księżnej Meghan i księciu Harrym. Para miała zakupić gospodarstwo pod Londynem, by nie eskalować konfliktu Meghan i księżnej Kate. Najważniejszym tematem jest jednak ciąża księżnej Sussexu. Cały świat z niecierpliwością wyczekuje każdej informacji na temat kolejnego członka rodziny królewskiej. Według "Hello Magazine" przyszła mama podczas wizyty w Birkenhead zdradziła, kiedy dziecko przyjdzie na świat. 

EN_01357321_0007 fot. Rex Features/East News

Kiedy urodzi Meghan Markle?

Podczas jednego ze spotkań z fanami do księżnej Kate podeszła 9-letnia Kitty Dudley i bez zbędnych konwenansów spytała księżną, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę. Okazało się, że sama Meghan Markle nie zna odpowiedzi na to pytanie. 

- Nie wiemy, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Chcemy, by była to niespodzianka - miała odpowiedzieć. 

ZOBACZ: Rodzina królewska sprzedaje samolot. To latający pałac

Jednak niewiele później księżna pytała zgromadzonych wielbicieli, jak powinna nazwać córkę. Jej uwagę miało zwrócić imię Amy, które zaproponował jeden z młodych chłopców zgromadzonych w Birkenhead.

"Hello Magazine" donosi również, że Meghan Markle w trakcie rozmów z fanami poinformowała także o przybliżonej dacie porodu. Księżna ma być w szóstym miesiący ciąży. Siódmego w kolejce pretendenta lub pretendentkę do tronu ujrzeć możemy na przełomie kwietnia i maja 2019 roku

RadioZET.pl/MF

Oceń