Zamknij

Meghan Markle zdradziła szczegóły ciąży. Wiadomo, kiedy urodzi się kolejne royal baby

Redakcja
15.01.2019 10:58
Meghan Markle zdradziła szczegóły ciąży. Wiadomo, kiedy urodzi się kolejne royal baby
fot. PPE/Nieboer/SIPA/SIPA/East News

Świat niecierpliwie czeka na każdą informację o kolejnym royal baby. Na szczęście Meghan Markle postanowiła zdradzić kilka  informacji dotyczących ciąży i planowanego porodu. Nowy członek brytyjskiej rodziny królewskiej przyjdzie na świat niedługo.

Brytyjska rodzina królewska nieustannie znajduje się pod medialną obserwacją. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnim czasie daje ku temu wiele powodów. Media coraz częściej komentują rzekomy rozwód księżnej Camilli i księcia Karola, sugerując między innymi, że następca tronu jest gejem. Dużo mówi się również o najbardziej nowoczesnej parze dworu, czyli księżnej Meghan i księciu Harrym. Para miała zakupić gospodarstwo pod Londynem, by nie eskalować konfliktu Meghan i księżnej Kate. Najważniejszym tematem jest jednak ciąża księżnej Sussexu. Cały świat z niecierpliwością wyczekuje każdej informacji na temat kolejnego członka rodziny królewskiej. Według "Hello Magazine" przyszła mama podczas wizyty w Birkenhead zdradziła, kiedy dziecko przyjdzie na świat. 

EN_01357321_0007
fot. Rex Features/East News

Kiedy urodzi Meghan Markle?

Podczas jednego ze spotkań z fanami do księżnej Kate podeszła 9-letnia Kitty Dudley i bez zbędnych konwenansów spytała księżną, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę. Okazało się, że sama Meghan Markle nie zna odpowiedzi na to pytanie. 

- Nie wiemy, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Chcemy, by była to niespodzianka - miała odpowiedzieć. 

ZOBACZ: Rodzina królewska sprzedaje samolot. To latający pałac

Jednak niewiele później księżna pytała zgromadzonych wielbicieli, jak powinna nazwać córkę. Jej uwagę miało zwrócić imię Amy, które zaproponował jeden z młodych chłopców zgromadzonych w Birkenhead.

"Hello Magazine" donosi również, że Meghan Markle w trakcie rozmów z fanami poinformowała także o przybliżonej dacie porodu. Księżna ma być w szóstym miesiący ciąży. Siódmego w kolejce pretendenta lub pretendentkę do tronu ujrzeć możemy na przełomie kwietnia i maja 2019 roku

RadioZET.pl/MF