Zamknij

Meghan Markle źle nosi Archiego? Internauci oburzeni: "Robi mu krzywdę"

Patrycja Chudolińska
22.01.2020 12:09
Meghan Markle
fot. i-Images/ Pool/i-images/East News

Meghan Markle wróciła już do Kanady, gdzie spędza czas z mężem i niespełna rocznym synem. Podczas jednego ze spacerów żonę księcia Harry'ego przyłapali paparazzi. Internautów zaniepokoił sposób, w jaki Meghan trzyma Archiego.

Meghan Markle spaceruje z synem w Kanadzie

Meghan Markle znów wywołała skandal. Po decyzji o odejściu z brytyjskiego dworu coraz większa liczba osób jest wobec niej negatywnie nastawiona. Tym razem internautów zaniepokoił sposób, w jaki amerykanka trzyma swojego syna. Uważają, że może mu tym bardzo zaszkodzić.

Meghan Markle została przyłapana przez fotoreporterów na spacerze z synkiem i psami w Kanadzie. Żona księcia Harry'ego uśmiechała się do zdjęć, wyraźnie niespeszona obecnością paparazzi. Jej syn wisiał w zawieszonym na ramionach nosidełku.

Meghan Markle źle trzyma syna?

Okazuje się, że pozycja, w której Meghan trzyma syna, może mu bardzo szkodzić. Dziecko ułożone jest w nienaturalny sposób, a dodatkowo cała masa ciała opiera się na kroczu. Kręgosłup dziecka nie jest prawidłowo utrzymany. Internauci są oburzeni lekkomyślnością Meghan Markle.

- Tak wspaniale sobie radzi, a zaraz jej to dziecko wypadki.

- Wygląda, jakby dziecko miało upaść.

- Jak widzę, jak to dziecko wisi, to aż mnie boli, a co dopiero tego małego.

- To dziecko nie jest za duże na nosidełko? Robi mu krzywdę!

- Niesie to dziecko jak worek ziemniaków - komentują internauci.

A wy co sądzicie?

RadioZET.pl/PCh