Zamknij

Meghan Markle zwolniła nianię Archiego w środku nocy. Chodzi o tajemniczy incydent

26.05.2021 13:22
Meghan i Harry
fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry oczekują przyjścia na świat swojego drugiego dziecka, ale cały czas ich oczkiem w głowie pozostaje dwuletni Archie. Choć wcześniej para zarzekała się, że nie zatrudni do pomocy opiekunek, szybko zmienili zdanie. Okazuje się jednak, że wymaganiom Meghan sprostać jest bardzo trudno. Przekonała się o tym jedna z niań, która została zwolniona w środku nocy.

Meghan Markle i książę Harry oczekują przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Tymczasem ich synek Archie ma już dwa lata. Kiedy tylko media obiegła wiadomość, że para spodziewa się pierwszego dziecka, oni sami przekonywali, że nie będą angażować do opieki żadnych niań i sami chcą ponosić ciężar wychowawczy. Wśród gwiazd i celebrytów zatrudnianie opiekunek jest na porządku dziennym. Także tzw. opiekunek nocnych, których zadaniem jest doglądanie dziecka w nocy, kiedy rodzice śpią. Także Harry i jego żona podjęli taki krok.

Okazuje się jednak, że opiekunkom nie jest łatwo zagrzać miejsca i spełnić wymagania Meghan. Jak donoszą zagraniczne media, jedna z opiekunek została zwolniona w środku nocy.

Zobacz także: Książę Harry ujawnił szokujące szczegóły terapii. "Uwięziony wewnątrz własnej rodziny"

Meghan Markle zwolniła opiekunkę synka w środku nocy

W jednym z programów brytyjskiej telewizji Channel 4 dziennikarz Omid Scobie ujawnił, że Meghan Markle nie należy do osób, które łatwo jest zadowolić. Wcześniej dało się to poznać, kiedy regularnie zwalniała swoje asystentki. Teraz ciężar wymagań przeniosła na opiekunki swojego syna, Archiego. Scobie poinformował, że jedna z kobiet została zwolniona w środku nocy, a wszystko przez tajemniczy incydent, który ponoć miał wtedy miejsce. Ze względów prawnych dziennikarz nie mógł zdradzić, o jaki incydent chodzi, jednak podkreślił, że do zdarzenia doszło już w pierwszych dniach pracy opiekunki.

Scobie zaznacza, że opiekunka wykazała się brakiem profesjonalizmu i nieodpowiednim zachowaniem.

"Chociaż ze względów prawnych nie mogę podać szczegółów zatrudnienia tej osoby, to doszło do incydentu i to w czasie jednej z pierwszych nocy. To zniechęciło Meghan i Harry'ego do nocnej opieki. Zostali zmuszeni do zwolnienia niani w środku nocy z powodu braku profesjonalizmu i nieodpowiedzialnego zachowania" - powiedział dziennikarz.

Wcześniej w swojej książce Scobie ujawnił, że Meghan i Harry mimo wszystko nie czuli się komfortowo bez odwiedzania Archiego w nocy.