Zamknij

Meghan i Harry podjęli kontrowersyjną decyzję. Królowa Elżbieta będzie niepocieszona

27.07.2021 13:54
Meghan i Harry
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Meghan i Harry przyzwyczaili już wszystkich do podejmowania kontrowersyjnych decyzji. Tym razem chodzi o chrzciny malutkiej Lilibet. Harry i Meghan chcą je zorganizować bez udziału rodziny królewskiej. Jeżeli tak by się stało, królowa Elżbieta przeżyłaby prawdziwy cios.

Meghan i Harry to para, która robi swoje, nie oglądając się na nikogo. Tym razem zagraniczne tabloidy donoszą, że Meghan i Harry podjęli decyzję co do chrztu malutkiej córeczki Lilibet. Raczej nie ucieszy ona królowej Elżbiety, która bardzo chciała poznać wreszcie malutką Lilibet.

Jak donosi australijski tygodnik "New Idea", Sussexowie chcą, aby ich córeczka została ochrzczona podczas małej i prywatnej ceremonii, na którą ma być zaproszona jedynie garstka celebrytów oraz mama Meghan, Doria. Ponoć na liście gości nie ma absolutnie nikogo z rodziny królewskiej.

Zobacz też: Meghan Markle i książę Harry padli ofiarą włamania

 Meghan i Harry podjęli kontrowersyjną decyzję. Królowa Elżbieta będzie niepocieszona

"Meghan chce, żeby ceremonia była supermała. Będzie uwzględniała garść celebryckich przyjaciół wraz z matką Dorią. Rodzina królewska nie zostanie zaproszona. Ona nie pozwoli im nawet oglądać tego podczas połączenia na Zoomie. Prawdopodobnie z czystej złośliwości" - tak twierdzi informator "New Idea".

Ta informacja zdruzgotała księżną Kate. Mówi się, że to właśnie ona najbardziej dąży do tego, aby pogodzić Williama i Harry'ego.

"Została wpisana na czarną listę jednego z najbardziej formujących rodzinnych wydarzeń w życiu dziecka. Jest zdruzgotana" - podkreśla "New Idea".

Zresztą wokół chrztu małej Lilibet narasta coraz więcej kontrowersji. Na razie Meghan i Harry nie zdradzili szczegółów ceremonii malutkiej córeczki. Niewykluczone, że Markle zdecyduje się na nabożeństwo katolickie w kościele powiązanym z jej liceum w Los Angeles.