Zamknij

Meghan i Harry wracają Wielkiej Brytanii? Mają oczekiwania wobec królowej. "Walczą"

27.09.2021 16:34
Meghan Markle i książę Harry
fot. FR171756 AP/Associated Press/East News

Meghan Markle i książę Harry chcą wrócić do brytyjskiej rodziny królewskiej? Media donoszą, że książęca para planuje powrót do Wielkiej Brytanii i ma oczekiwania wobec królowej Elżbiety II. Chodzi o trzecie drugie małżonków, córeczkę Lilibet Dianę.

Meghan Markle i książę Harry są nieustannie na językach mediów, podobnie jak cała brytyjska rodzina królewska. Niestety, o książęcej parze i monarchii obecnie mówi się jedynie w kontekście niesnasek, skandali lub wręcz otwartego konfliktu. Nic w tym dziwnego, Sussexowie, którym od dawna nie po drodze było ze sztywnym protokołem, zdecydowali się usunąć w cień i wyprowadzić do Stanów Zjednoczonych, gdzie są uważani za celebrytów. Nie szczędzili jednak dawnemu otoczeniu bardzo krytycznych uwag. Meghan i Harry w głośnym wywiadzie dla Oprah Winfrey otwarcie opowiedzieli o ogromnej presji i niechęci, która miała popchnąć Markle do samobójstwa, a jej małżonka skłonić do uczęszczania na terapię.

Nic zatem dziwnego w tym, że rodzina królewska, podobnie jak wielu Brytyjczyków, nie pała do "czarnych owiec" dworu sympatią. Pojawiła się nawet petycja o zrzeknięcie się przez Sussexów tytułów i odcięcie także od królewskich pieniędzy. Wydawało się, że konflikt może ułagodzić przyjście na świat kolejnego royal baby. Meghan 4 czerwca 2021 roku po raz drugi została mamą, na świat przyszła córeczka pary Lilibet Diana. Czyżby dziewczynka miała być powodem, dla którego Harry i jego żona wrócą do Anglii?

Meghan Markle i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii? Powodem ma być córeczka książęcej pary

Jak informują zagraniczne media, Meghan i Harry chcieliby wrócić do Wielkiej Brytanii, by królowa Elżbieta II mogła mieć kontakt z ich ukochaną córeczką. Mają odwiedzić monarchinię w najbliższych tygodniach.

- Para chce, aby królowa spędzała czas z ich drugim dzieckiem – mówi informator z Kalifornii o małej Lilibet Dianie, która urodziła się w czerwcu i była nazwana tak od słynnego przezwiska prababki – A podróż królowej do nich do Montecito w wieku 95 lat prawdopodobnie nie wchodzi w rachubę, więc Meghan i Harry dali do zrozumienia, że chcieliby ponowie zamieszkać na Wspach - poinformował magazyn "Woman's Day".

Niestety, w "The Mirror" czytamy, że otoczenie brytyjskiej królowej ma ignorować prośby książęcej pary. Powodem jest między innymi brak wiary w dobre intencje Meghan i Harry'ego.

- Tak naprawdę to tylko po to, by kupić czas – nie mogą wiecznie unikać Harry’ego i Meghan, bo to będzie ich następna rzecz, którą wywleką na kanapie Oprah. Walczą, aby przygotować się na każdą możliwość, w tym na to, że Sussexowie chcą po prostu zrobić zdjęcie swojego dziecka z królową, aby zmaksymalizować rozgłos dla ich własnych celów - czytamy.

Królowa już niejeden raz zawiodła się na wnuczku i jego żonie, wątpliwe jest więc, że Sussexowie z łatwością wcielą swój plan w życie.