Zamknij

Meghan i Harry wracają do Wielkiej Brytanii. Królowa Elżbieta wreszcie pozna malutką prawnuczkę

19.07.2021 18:47
Meghan Markle i Harry
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Meghan i Harry planują wrócić do Wielkiej Brytanii? Para, która wyjechała jakiś czas temu do Stanów Zjednocznych chce ochrzcić córeczkę Lilibet w Windsorze, podobnie jak jej brat Archie. Czy zostaną na stałe w Londynie?

Meghan Markle i książę Harry wreszcie pojednają się z resztą rodziny królewskiej? Być może już niedługo dojdzie do konfrontacji Harry'ego i Meghan z resztą członków rodziny królewskiej. Co prawda para wyjechała do Stanów Zjednoczonych, rezygnując z obowiązków.Oliwy do ognia dolał również wywiad z Oprah Winfrey, w którym zdecydowali się zdradzić wszystkie ciemne strony w rodzinie królewskiej.

Zobacz też: Ojciec Meghan Markle przerwał milczenie. Zareagował na narodziny wnuczki

Meghan i Harry wracają do Wielkiej Brytanii. Królowej Elżbiecie ciężko w to uwierzyć

Mówiło się, że podczas ostatniej wizyty Harry'ego w Wielkiej Brytanii, podczas odsłonięcia pomnika księżnej Diany Królowa Elżbieta II namawiała wnuka na przyjazd do Londynu. Elżbieta miała prosić Harry'ego, aby ten pozwolił jej wreszcie poznać najmłodszą prawnuczkę - Lilibet. Niewykluczone, że niedługo to się stanie. Mówi się, że mała Lili zostanie ochrzczona w Windsorze, podobnie jak jej starszy brat — Archie.

"Harry powiedział kilku osobom, że chcą, aby Lili została ochrzczona w Windsorze tak jak jej brat. Z radością czekają, aż okoliczności na to pozwolą" - czytamy na łamach "Daily Mail". Być może chrzciny małej Lili okażą się być pojednawcze dla obu stron, a wszystkie niesnaski niebawem znikną.